Pohovky ROPEZ

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
ROPEZ
Kategórie
Filtrovanie

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom?

Aj s malým interiérom sa dajú robiť zázraky, stačí len voliť múdre riešenia. Jedným z nich je rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Ak má byť rozkladacia pohovka pre každodenné spanie, voľte ľahko ovládateľný rozkladací mechanizmus, kvalitné matrace a odolné, ideálne oteruvzdorné, polstrovanie. Rozkladacia pohovka je tiež skvelým riešením pokiaľ máte často návštevy, ktoré u vás potrebujú prespať.

Riešenie pre luxusný interiér či kanceláriu? Kožená pohovka!

Máte radi krásne a luxusné interiéry? Potrebujete reprezentatívne zariadiť kanceláriu alebo uvítacie priestory firmy? Riešením je kožená pohovka, ktorá interiéru dodá presne to, čo potrebujete – luxusný a reprezentatívny vzhľad. Do firiem sa skvele hodí menšia kožená dvojmiestna pohovka, do priestranných obývacích izieb potom kožená rohová pohovka, ktorá sa stane dominantou interiéru.

Ako vybrať správnu veľkosť pohovky?

Pri výbere pohovky zohľadnite počet členov domácnosti a váš životný štýl. Pre pár, ktorý trávi viac času vonku ako doma, je dostačujúca pohovka pre dvoch. Ak ste rodina alebo máte častejšie návštevy, určite sa vám bude hodiť rohová pohovka. Na pohodlné sedenie sa počíta 60-80 cm na osobu. Pozor dajte tiež na výšku - nízke pohovky nie sú vhodné pre horšie pohyblivé osoby, ktorým sa z nich zle vstáva.

Preskúmajte pohovky ROPEZ zo stoviek eshopov na jednom mieste. 6 966 pohoviek značiek Tempo Kondela, Scandic, Bobochic Paris a Houseland čaká na váš nákup. Hľadajte podľa farby: čierne pohovky, modré pohovky, hnedé pohovky a sivé pohovky. Nejlevnější pohovky od 549 €.