Rohožky

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Ako uvítate svoju návštevu vy?

Chcete, aby vaša návšteva ešte predo dvermi vedela, že ju čaká zábavný večer s kvalitným pitím? Vtipná rohožka alebo rohožka Prosecco sú tie pravé. Ako návštevu upozorníte na číhajúcu chlpatú svorku? Rohožka s mačkou alebo psom je ideálna. Baví vás tematická výzdoba podľa ročných období? Potom vám nesmie chýbať vianočná rohožka. Túlate sa radi vesmírom? Rohožka Star Wars je kúsok presne pre vás.

Kokosová rohožka pre vás aj vašu mačičku

Ak máte doma mačku, je pre vás ideálna kokosová rohožka. Prečo? Kokosová rohožka sa vyrába z odpadových vlákien, ktoré vznikajú pri spracovaní zrelých kokosov. Jedná sa tak o prírodný a ekologický výrobok, ktorý je veľmi efektný nielen na čistenie topánok, ale aj ako škrabadlo pre vašu mačičku. O životnosť sa báť nemusíte, kokosové vlákna sú totiž veľmi odolné.

Aké ďalšie rohožky si môžete vybrať?

Okrem kokosových vlákien sa rohožky vyrábajú z kobercov, gumy alebo plastu. Kobercová rohožka, vyrobená zo záťažových kobercov, sa ľahko perie, ale nasáva vodu. Hodí sa skôr do predsiene a nie ako vonkajšia rohožka. Plastová aj gumová rohožka sa dajú použiť aj vonku, pri plaste však pozor na spracovanie - môže sa lámať. Alternatívou, ktorá vydrží veky, je liatinová rohožka, ktorá zároveň vyzerá veľmi efektne.

Objavte rohožky zo stoviek eshopov na jednom mieste. 1 726 rohožiek značiek Esschert Design, Vopi, Esposa a Möbelix čaká na váš nákup. Zľavy na rohožky dnes až 68 %. Najviac zliav máme dnes na rohožky značky Esschert Design. Objavujte rohožky podľa farby na Homago.sk: čierne rohožky, hnedé rohožky, sivé rohožky a béžové rohožky.