O nás

Pomáhame vám zariadiť si domov podľa vašich predstáv

Homago.sk sme založili v roku 2021 s jasným cieľom: uľahčiť ľuďom výber nábytku, dekorácií a potrieb do domácnosti. Každý deň preto vyhľadávame tie najlepšie produkty, prinášame inšpirácie pre váš domov a radíme vám s nákupom.

Pomáhame vám objavovať tovar, ktorý by nemal uniknúť vašej pozornosti. Neustále testujeme, hodnotíme a porovnávame produkty zo všetkých kategórií, aby sme vám v našom magazíne mohli odporučiť tie skutočne najlepšie.

Prinášame každodennú inšpiráciu v katalógu

Tvoríme pre vás katalóg produktov, v ktorom aktuálne nájdete viac ako 3 000 000 kúskov. Všetky sme ich starostlivo vybrali a prehľadne zoradili tak, aby ste zakaždým našli to, čo vás skutočne zaujíma – či je to nábytok, hračky, dekorácie, domáce spotrebiče, alebo napríklad potreby na zahradničení..

Môžete zamieriť priamo k tovaru, ktorý práve hľadáte, alebo len tak načerpať inšpiráciu pre váš domov. Na uľahčenie vám katalóg umožňuje filtrovať produkty podľa farby, značky, ceny, obchodov, zliav a ďalších parametrov.

PREHLIEDNUŤ KATALÓG

Máme pre vás viac ako 12 000 tém

Aby sme vám ešte viac uľahčili výber tovaru, spracovali sme pre vás viac ako 12 000 veľmi konkrétnych tém. Rýchlo tak nájdete nielen sedacie súpravy, ale aj sedacie súpravy do U, sedacie súpravy do L, kožené sedacie súpravy, rozkladacie sedacie súpravy, malé sedacie súpravy, detské sedacie súpravy, sedacie súpravy na nožičkách, sedacie súpravy v škandinávskom štýle alebo napríklad moderné.

UKÁZAŤ KATEGÓRIE

Tvoríme magazín

Tvoríme pre vás pravidelnú dávku kvalitného obsahu, ktorý vám pomôže vybrať to správne vybavenie pre vašu domácnosť a udržať krok s najnovšími trendmi.

Vyhľadávame tie najzaujímavejšie produkty naprieč kategóriami, testujeme ich, porovnávame a poctivo o nich píšeme. Vďaka tomu v našom magazíne nájdete desiatky recenzií, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

ČÍTAŤ MAGAZÍN

Ako vyberáme a testujeme produkty

Záleží nám na tom, aby sme vám vždy odporučili iba tie najkvalitnejšie produkty. Preto venujeme veľké množstvo času ich výberu a testovaniu.

Do našich rebríčkov sa dostávajú iba produkty, ktoré si to skutočne zaslúžia. Niektoré z nich navyše ďalej osobne skúšame, aby sme preverili ich kvalitu a odhalili prípadné nedostatky. Nášmu dôkladnému testovaniu neujdú vysávače, chytré hodinky, kávovary ani napríklad herné konzoly – a vy vďaka tomu presne viete, čo od nich môžete očakávať.

V prípadoch, keď nie je v našich silách vyskúšať všetky produkty osobne, vychádzame z porovnania parametrov produktov a skúseností ostatných reálnych užívateľov.

Odkiaľ pochádzajú fotografie v magazíne

Každý článok v magazíne dopĺňame kvalitnými fotografiami tovaru, ktorý recenzujeme alebo porovnávame. Pri produktoch, ktoré testujeme u nás v redakcii, nájdete fotografie zhotovené priamo nami.

Pokiaľ ich však testujú naši redaktori samostatne alebo vychádzame z užívateľského hodnotenia, používame obvykle produktové fotografie, ktoré poskytuje výrobca.

Ako fungujeme

Ako zarábame

Naše príjmy pochádzajú z provízií z kliknutí na weby e-shopov. Akonáhle v našom katalógu objavíte niečo zaujímavé a rozhodnete sa prezrieť si produkt podrobnejšie, prechádzate od nás na web konkrétneho e-shopu. A za to, že sme vás na jeho stránky priviedli, nám daný obchodník zaplatí malý poplatok. Vďaka tomu vás môžeme naďalej zásobovať inšpiráciami a kvalitným, nezávislým obsahom.

Nenechávame si platiť

Za testovanie, porovnávanie a recenzie produktov nám nikto neplatí a nikto si u nás nemôže objednať článok. To znamená, že si všetky produkty na testovanie vyberáme podľa nášho najlepšieho vedomia a svedomia a pri hodnotení sme úplne nezávislí. Vy vďaka tomu dostávate do rúk recenzie, rebríčky a radcu, ktorým môžete 100% dôverovať.

Kľúčoví ľudia

V našom tíme

Spoznajte náš tím! Staráme sa o to, aby na našom porovnávači všetko fungovalo, ako má – od prehľadnej kategorizácie produktov cez plánovanie a tvorbu obsahu až po riadenie celého projektu.

Pridajte sa k nám

Ste skúsený programátor, marketingový manažér, PPC špecialista alebo máte inú špecializáciu, ktorá by obohatila náš tím? Dajte nám o sebe vedieť!

Pavel Kaňák
Pavel Kaňák
Account Manager
Linkedin
Dáša Veverková
Dáša Veverková
Content Manager
Linkedin
Martin Bětík
Martin Bětík
Yield Manager
Linkedin
Renata Adámková
Renata Adámková
Back-office Manager
Linkedin
Máte otázky?

Kontaktujte nás

Neváhajte sa na nás obrátiť s akýmikoľvek otázkami, nápadmi alebo pripomienkami.

Otázky k produktom a reklamácie

Homago.sk je inšpirátor a porovnávač tovaru. Za kvalitu produktov, dostupnosť tovaru a vybavenie vašej objednávky nezodpovedáme my, ale obchodník, u ktorého nakupujete. V prípade otázok k produktom, stavu objednávky, vráteniu tovaru alebo reklamáciám sa preto obracajte priamo naň.

Zistite

Napísali o nás

Prevádzkovateľ

Prevádzkovateľ Homago.sk
FASTFORWARD VENTURES LLC
SAN DIEGO, CA, 92110
USA