Sošky a figúrky

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Ako zútulniť nielen obývaciu izbu?

Spôsobov, ako zútulniť obývačku, je mnoho – od kobercov a vankúšikov až po rôzne dekorácie. Medzi tie patria aj sošky a figúrky, ktoré interiéru dodajú osobitosť a štýl. Pri zariaďovaní však myslite na to, že menej je niekedy viac - ak nechcete skĺznuť ku gýču alebo tráviť hodiny utieraním prachu. A kde sošky kúpiť? Najväčší výber nájdete u značiek Ambia Home, PT Living alebo Kare Design.

Soška Budhu sa bude vynímať vo vašom meditačnom kútiku

Cvičíte jogu, meditujete a stotožňujete sa s východnými filozofiami? Zariaďte si meditačný kútik, ktorý vám bude slúžiť ako váš osobný priestor pre chvíle pokoja a načerpania energie. Nevyhnutnou výbavou sú: vonné tyčinky, tapisérie so vzorom mandaly, macrame lapače snov, soška Budhu, podložka na jogu a množstvo pohodlných vankúšikov na relax po cvičení.

Aké sošky sú najobľúbenejšie?

Vyberáte dekoráciu do svojho domova alebo darček pre niekoho blízkeho a neviete, po čom siahnuť? Trochu vám napovieme. Medzi najobľúbenejšie patria sošky slona, psíkov, koní, anjelov alebo Budhu, veľmi obľúbená je aj porcelánová bábika. Z materiálov jednoznačne vedú drevené a porcelánové sošky, za nimi potom zlaté a strieborné, ktoré dodajú miestnosti nádych exkluzivity a luxusu.

Objavte sošky a figúrky zo stoviek eshopov na jednom mieste. 2 352 sošiek a figúrok značiek PT LIVING, Ambia Home, Möbelix a Light & Living čaká na váš nákup. Zľavy na sošky a figúrky dnes až 69 %. Najviac zliav máme dnes na sošky a figúrky značky PT LIVING. Objavujte sošky a figúrky podľa farby na Homago.sk: čierne sošky a figúrky, modré sošky a figúrky, zelené sošky a figúrky a sivé sošky a figúrky.