Závesy

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Zatemňovacie závesy do spálne

Závesy na okná do spálne sú nevyhnutným doplnkom pre lepšiu kvalitu vášho spánku. Ak vám do izby svieti pouličné osvetlenie alebo potrebujete spať aj cez deň, kúpte si blackout závesy pre úplnú tmu. Alternatívou sú závesy dimout, ktoré v spálni vytvára príjemné šero. Nie je pravdou, že zatemňovací záves musí mať tmavú farbu, presvedčte sa v ponukách obchodov XXXLutz, MoebelixDekortextil.

Hotové závesy na okná: ktoré vybrať?

Okrem miery priepustnosti svetla zvážte aj materiál. Prírodné látky je po vypraní nutné vyžehliť, tie syntetické sú na údržbu jednoduchšie, ale majú kratšiu životnosť. Závesy by mali byť vždy asi o 10 cm dlhšie ako záclony. Šírku závesu zvoľte minimálne dvakrát dlhšiu, než je šírka okna. Moderným variantom sú japonské panelové závesy, ktoré sa hodia aj ako zástena do dverí pre optické oddelenie priestoru.

Dekoračné závesy do obývačky aj do kuchyne

Pri vyberaní závesov dbajte na celkový štýl izby. Do malého priestoru sa hodia skôr pestré alebo neutrálne farby. Vyvarujte sa tmavým a vzorovaným textíliám, ktoré priestor opticky zmenšia. Pre zútulnenie interiéru zvoľte teplé farby a hrubšie tkaniny. Závesy do kuchyne môžete zladiť s obrusom a ďalším kuchynským textilom. Vianočné závesy ponúkajú jednoduchý spôsob, ako v okamihu vytvoriť sviatočnú atmosféru.

Objavte závesy zo stoviek eshopov na jednom mieste. 35 980 závesov značiek Catherine Lansfield, douceur d'intérieur, Houseland a Möbelix čaká na váš nákup. Zľavy na závesy dnes až 57 %. Najviac zliav máme dnes na závesy značky Catherine Lansfield. Objavujte závesy podľa farby na Homago.sk: biele závesy, modré závesy, žlté závesy a sivé závesy.