Leňošky

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Čo je leňoška a ako vznikla?

Leňoška bola známa už v dobách antického Ríma, jej boom však nastal za éry rokoka v polovici 18. storočia vo Francúzsku. Leňoška, ktorá je obvykle pre 1 až 2 osoby, má podlhovastý tvar na pohodlné natiahnutie nôh. Na opretie slúži zaoblené alebo rovné operadlo a pre ešte väčší komfort majú niektoré modely aj valcovité vankúše. Vybrať si môžete modernú žltú, čiernu alebo sivú leňošku.

Leňoška sa hodí do bytu aj kancelárie

Hoci svojim názvom leňoška nabáda skôr k odpočinku doma, hodí sa aj do kancelárie, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Nezaberie toľko miesta ako pohovka, môžete na ňu usadiť návštevy alebo si sami oddýchnuť a zároveň pôsobia dostatočne reprezentatívne. Ideálna je kožená leňoška, prípadne leňoška z eko-kože, ktorá je elegantná a veľmi dobre sa udržuje.

Akú leňošku vybrať?

Do už spomínanej kancelárie, vstupnej haly či ordinácie je najlepšia ľahko čistiteľná leňoška z kože či eko-kože. Pre domácnosti sa hodí látková leňoška – ideálne z oteruvzdorných látok, ktoré sa dobre udržujú. Ak potrebujete občas priestor na spanie, hodiť sa vám bude rozkladacia leňoška. Nesmiernym pohodlím oplýva polohovacia leňoška, pri ktorej je možné nastaviť operadlo a časť pod nohami podľa potreby.

Objavte leňošky zo stoviek eshopov na jednom mieste. 392 leňošiek značiek Tempo Kondela, Bobochic Paris, Max Winzer a Micadoni čaká na váš nákup. Zľavy na leňošky dnes až 34 %. Najviac zliav máme dnes na leňošky značky Tempo Kondela. Objavujte leňošky podľa farby na Homago.sk: modré leňošky, žlté leňošky, sivé leňošky a béžové leňošky.