Hodiny

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Nástenné hodiny doladia každý interiér

Hodiny sú nielen funkčným prvkom, ktorý riadi váš život aj domácnosť, ale dokážu výborne doladiť náladu každej miestnosti. Môžu veľmi nenápadne tikať v kúte miestnosti, ale rovnako tak môžu zdobiť celú hlavnú stenu, preto si najskôr zvoľte štýl, aký vám najviac oslovuje. Nástenné alebo stolové? Digitálne alebo analógové? Dizajnové alebo retro? Nechajte prehovoriť vaše kreatívne ja.

Ďalšie funkcie hodín

Hodiny samozrejme nemusia merať len čas, ale môžu mať aj množstvo ďalších vychytaných funkcií ako teplomer, vlhkomer či barometer. Pokiaľ navyše túžite po nejakom extra kúsku, môžete sa nechať upokojovať hojdajúcim sa kyvadlom alebo premýšľať nad prúdom času pri sledovaní tečúceho piesku v presýpacích hodinách.

Hodiny do kuchyne aj do kúpeľne

Hodiny nemusíte mať iba v obytných miestnostiach. Možno by ste ich radi umiestnili napríklad aj do kúpeľne či do vonkajších priestorov, kde môžu zároveň sledovať aj vývoj počasia a včas vás naň upozorniť. Potom ale rozhodne počítajte so strážením parametra IP, ktorý značí vodotesnosť každého prístroja, aby sa vám nestalo, že hodiny neprečkajú ani prvý kúpeľ či vonkajší dážď.

Objavte hodiny zo stoviek eshopov na jednom mieste. 8 924 hodín značiek Karlsson, Lowell, Nextime a MPM čaká na váš nákup. Zľavy na hodiny dnes až 55 %. Najviac zliav máme dnes na hodiny značky Karlsson. Objavujte hodiny podľa farby na Homago.sk: biele hodiny, čierne hodiny, červené hodiny a hnedé hodiny.