Kuchynské linky

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Rovná alebo rohová kuchynská linka?

Zháňate skutočne priestrannú kuchynskú linku, v ktorej sa vám bude variť jedna báseň? Potom sa vám bude veľmi páčiť tá rohová, ktorá vám umožní rozmiestniť komponenty tak, aby bol váš pohyb pohodlný a maximálne efektívny. Pri výbere sa riaďte jediným smerodajným pravidlom, a tým je starostlivé meranie, rozvrhnutie a rozkreslenie dispozícií, aby ste sa v kuchyni cítili naozaj komfortne.

Kuchynská linka s ostrovčekom na rodinné varenie

Ak je kuchyňa skutočne srdcom vašej domácnosti, trávite v nej naozaj veľa času a aj vám to priestor umožňuje, oplatí sa zamýšľať o kuchynskej linke s ostrovčekom. Získate tým dostatočný priestor pre vaše kulinárske experimenty, ale tiež sa sem pohodlne poskladáte aj pri varení vo dvojici či s deťmi. Pokiaľ je varenie vašou vášňou, rozhodne nebudete ľutovať.

Ako vyzerá moderná kuchynská linka?

Interiéroví dizajnéri sa zhodnú, že najviac trendy je stále šedá, béžovábiela kuchynská linka. Výhodou bielej farby je, že opticky zväčšuje priestor. Hodí sa teda výborne aj do malých priestorov. Okrem týchto farieb sú v kurze aj prírodné dekory - teda imitácia dreva a prírodného kameňa. Pokiaľ vás ale viac lákajú dramatické farby, nehanbite sa ísť proti prúdu! Páčiť by sa vám mohla napríklad červená kuchynská linka.

Preskúmajte kuchynské linky zo stoviek eshopov na jednom mieste. 484 liniek značiek Halmar, Tempo Kondela, Houseland a Möbelix čaká na váš nákup. Zľavy na kuchynské linky dnes až 32 %. Najviac zliav máme dnes na linky značky Halmar. Objavujte linky podľa farby na Homago.sk: biele linky, hnedé linky, sivé linky a béžové linky.