Sviečky

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Sviečky: zo stresu na relaxáciu

Sviečky zbožňuje každý, predovšetkým ich vôňu a to najkúzelnejšie svetlo. Môžete s nimi doslova čarovať a svojou atmosférou dostanú nielen romantikov. Sviečka môže byť síce užitočná ako svetlo poslednej záchrany, ale v súčasnej dobe sa volí skôr ako dekorácia a pre chvíle na relaxáciu. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si sviečky najrôznejších tvarov, farieb a vôní. A že je naozaj z čoho vyberať!

Vonné, adventné, čajové sviečky a mnoho ďalších

Pokiaľ chcete svoju drahú polovičku prekvapiť romantickým večerom, sviečky sú ideálnym doplnkom. Čajové sviečky je možné rozmiestniť kdekoľvek vás napadne a ich kúpa sa rozhodne oplatí – aj u nás zaobstaráte desiatky kusov v jednom balení za výhodnú cenu. Adventné sviečky sú proti tomu nevyhnutnou súčasťou každých Vianoc. Alebo si zapáľte vonnú sviečku a nechajte sa unášať skvelou vôňou pri čítaní obľúbenej knihy.

Siahnite po luxuse

Najpraktickejšie sviečky sú tie v skle. Nemusíte riešiť prebytočný vosk a čo sa týka dizajnu, hodí sa do každého prostredia. Elegantné prevedenie nájdete napríklad pri sviečkach Yankee Candle, ktoré sú v súčasnosti obľúbené po celom svete vďaka pestrej škále vôní. Ešte o krok vpredu sú Woodwick sviečky, ktoré sa môžu pochváliť dreveným knôtom. Ten svojim zvukom pri horení pripomína praskajúce drevo v krbe.

Objavte sviečky zo stoviek eshopov na jednom mieste. 1 811 sviečok značiek Blomus, Ego Dekor, Möbelix a Star Trading čaká na váš nákup. Zľavy na sviečky dnes až 58 %. Najviac zliav máme dnes na sviečky a aromalampy značky Blomus. Objavujte sviečky a aromalampy podľa farby na Homago.sk: žlté sviečky a aromalampy, hnedé sviečky a aromalampy, sivé sviečky a aromalampy a béžové sviečky a aromalampy.