Lavice

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Lavica k posteli vylepší vašu spálňu

Spálňa často slúži nielen na spánok, ale aj ako šatník či úložný priestor. Občas si tu potrebujeme sadnúť alebo niekam položiť či uložiť oblečenie. Čo keď ale nie je dosť miesta? Riešením je lavica k posteli, prípadne lavica s úložným priestorom, ktorá nezaberie toľko miesta ako kreslo a zároveň je univerzálnym pomocníkom na všetko, čo potrebujete. A navyše vám lavica k posteli krásne zútulní spálňu.

Nedostatok miesta vyrieši lavica s úložným priestorom

Každý z nás veľmi dobre vie, ako rýchlo sa v domácnosti dokážu postupom času hromadiť veci - a ak máte deti, tempo hromadenia sa podstatne zrýchli. Perfektným kúskom nábytku je tak lavica s úložným priestorom, ktorá slúži nielen na sedenie, ale dokáže tiež ponúknuť množstvo priestoru, ktorý je prehľadný a dobre organizovateľný.

Rohová lavica do kuchyne na priestranné sedenie

Rohová lavica do kuchyne má oproti stoličkám jednu veľkú výhodu: využíva celý priestor okolo stola, a tak usadí viac ľudí. Že ste si práve predstavili retro lavicu, ktorú poznáte od babičky? Rozhodne to tak byť nemusí. Dnešná ponuka je veľmi široká a nie je problém nájsť lavice do kuchyne v modernom dizajne. Medzi najobľúbenejšie patrí kovová či drevená lavica s pohodlným čalúneným polstrovaním.

Preskúmajte lavice zo stoviek eshopov na jednom mieste. 1 229 lavíc značiek vidaXL, Actona, House Nordic a Möbelix čaká na váš nákup. Zľavy na lavice dnes až 43 %. Najviac zliav máme dnes na lavice značky vidaXL. Objavujte lavice podľa farby na Homago.sk: čierne lavice, modré lavice, zelené lavice a hnedé lavice.