Podnožky

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Podnožka nemusí byť iba na nohy

Ako už názov napovedá, podnožka je kúskom nábytku, ktorý slúži na pohodlné natiahnutie nôh. Väčšinou má podlhovastý obdĺžnikový tvar, stretnúť sa ale môžete aj s kockami alebo okrúhlymi tvarmi, niektoré bývajú ergonomicky tvarované. Podnožka ale nemusí byť len na nohy - môžete ju využiť aj na sedenie, napríklad v obývacej izbe pre návštevy alebo v predsieni pre pohodlné obúvanie.

Ako si zútulniť obývaciu izbu?

Spôsobov, ako si zútulniť obývačku, je mnoho a niektoré nemusia byť ani drahé. Jedným z nich je zaobstarať si podnožku. Na výber je celý rad veľkostí, takže ju môžete použiť aj do tej najmenšej obývačky. Sami budete prekvapení, ako aj malinká podnožka dokáže zakúzliť s atmosférou vašej obývačky, ktorá bude razom príjemnejšia a útulnejšia. A ktorú vybrať? Našim horúcim tipom sú podnožky Scandic.

Najobľúbenejšia podnožka? Rozhodne čalúnená!

Keďže má podnožka slúžiť na relaxáciu a odpočinok, je čalúnenie rozhodne najlepšia voľba. Najčastejšia je podnožka látková, pri výbere tejto si dajte pozor na typ látky – ideálna je oteruvzdorná, prípadne so snímateľným poťahom. Druhou najčastejšou voľbou je podnožka z eko-kože, ktorá sa hodí ako na použitie v domácnosti, tak aj v kancelárii.

Objavte podnožky zo stoviek eshopov na jednom mieste. 356 podnožiek značiek Cosmopolitan design, Bobochic Paris, Idžczak Meble a Micadoni čaká na váš nákup. Zľavy na podnožky dnes až 30 %. Najviac zliav máme dnes na podnožky značky Cosmopolitan design. Hľadajte podľa farby: modré podnožky, zelené podnožky, žlté podnožky a béžové podnožky.