Tienidlá

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Vyberte si moderné tienidlo na lampu aj luster

Mnoho ľudí považuje tienidlo za jednoduchý doplnok, ktorému netreba venovať prílišnú pozornosť. Už ste ale videli našu ponuku? Či už hľadáte tienidlo na luster alebo tienidlo na stojaciu lampu, u nás si určite vyberiete. Zvoliť môžete biele, béžové, zelené alebo napríklad kvetované tienidlo, ktoré vytvorí pohodovú atmosféru a váš interiér dostane úplne nový rozmer.

Ako vybrať tienidlo?

Väčšina tienidiel je univerzálnych, teda ich môžete použiť ako na lampu, tak aj na luster. Stačí iba zvoliť správnu veľkosť, ktorá sa spravidla uvádza v cm. Inštalácia nie je nijako zložitá, tienidlo sa jednoducho nasadí na lampu či iné svetlo. Pozor, v ponuke sú aj druhy, ktoré sa viažu ku konkrétnemu modelu či sérii svietidiel. Prezrite si všetky a vyberte si podľa vašich predstáv.

Papierové, látkové, plastové alebo prútené tienidlo?

Už ste počuli o prútenom tienidle? Áno, aj v tomto odvetví sa uchytili prirodzene vyzerajúce produkty. Prútený štýl navyše ladí snáď ku všetkým doplnkom, nábytku i farbám. A čo tak papierové tienidlo na stojaciu lampu? Určite vás niekedy zaujali biele alebo farebné gule z papiera umiestnené na lustroch. Tak prečo papierovým doplnkom neozdobiť aj lampu? Plastové tienidlo je zase veľmi praktické na údržbu.

Preskúmajte tienidlá zo stoviek eshopov na jednom mieste. 489 tienidiel značiek UMAGE, Britop, Fatboy a Kave Home čaká na váš nákup. Zľavy na tienidlá dnes až 52 %. Najviac zliav máme dnes na tienidlá značky UMAGE. Objavujte tienidlá podľa farby na Homago.sk: biela tienidlá, červená tienidlá, zelená tienidlá a béžová tienidlá.