Rošty

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Rošt ako jedna z hlavných častí postele

Aj keď nie je rošt vidieť, je spoločne s matracom a rámom veľmi dôležitou časťou postele, ktorá priamo ovplyvňuje kvalitu vášho spánku. Rošt pomáha s odvetraním matraca, čím vás chráni proti roztočom a plesniam, a zároveň poskytuje matracu podporu a predlžuje jej životnosť. Najčastejšie sa používa rošt 90 × 200 cm – a to aj do manželských postelí. Každý z partnerov si tak môže vybrať rošt na mieru svojim potrebám.

Prečo chcieť polohovací rošt?

Polohovací rošt v hornej časti odľahčí chrbát a uľaví pri jeho bolestiach, v spodnej zase pomôže nohám unaveným z celodenného státia a pri kŕčových žilách. Hodí sa pre osoby so zdravotnými problémami, ale aj pre tých, ktorí si radi čítajú v posteli. Pri výbere je možné zvoliť polohovanie jednej alebo oboch častí. Pokiaľ by vám manipulácia s roštom robila problémy, je skvelou voľbou komfortný elektrický polohovací rošt.

Je lepší pevný alebo lamelový rošt?

Pevný rošt, ako už názov napovedá, predstavujú pevné latky, ktoré toho okrem odvetrávania a podpory matraca príliš neponúkajú. Ďaleko lepším riešením je lamelový rošt. Prečo? Lamelový rošt je pružný, a tak matrac oveľa lepšie pomáha zvládať záťaž, a to aj v prípade, že sa počas spánku viac pohybujete. Ideálny počet lamiel sa pohybuje okolo 30 ks, vysoko kvalitný rošt môže mať až 42 ks lamiel.

Preskúmajte rošty zo stoviek eshopov na jednom mieste. 2 059 roštov značiek TEXPOL, SKANDICA, Möbelix a STY čaká na váš nákup. Zľavy na rošty dnes až 31 %. Najviac zliav máme dnes na rošty značky TEXPOL. Objavujte rošty podľa farby na Homago.sk: hnedé rošty.