Doplnky k matracom

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Prečo si zaobstarať chránič matraca?

Aj keď máte matrac so snímateľným poťahom, je vhodné si zaobstarať chránič matraca. Prečo? Chránič matraca oveľa ľahšie vyperiete a usušíte. Vďaka chrániču tiež nedochádza k prepoteniu matraca, ktorému prestieradlo len ťažko zabráni. Niektoré chrániče môžu byť tiež antibakteriálne alebo vodeodolné. Chránič matraca tak zlepšuje hygienu vášho spánku a zároveň chráni matrac pred rýchlym opotrebovaním.

Na čo sa hodí vrchný matrac?

Vrchný matrac, alebo tiež podložka na matrac, je silnejší ako chránič. Vďaka tomu dokáže zmäkčiť tvrdú posteľ a zlepšiť komfort vášho spánku. Pomôže tiež ako dočasné riešenie na preležaný matrac alebo pre prespávanie návštev na gauči. Ak vám záleží na vašom spánku, je najlepšou kombináciou kvalitný matrac + vrchný matrac + chránič matraca, ktoré spoločne zaistia maximálny možný komfort a hygienu.

Kvalitný spánok je nad zlato, doprajte si ho!

Obzvlášť my dospelí spánok podceňujeme a ničíme nezdravými návykmi. Ako spať zdravo? Zaobstarať kvalitný matrac a chránič matraca je skvelý základ, dôležité je ale aj miesto, kde spíte. V ňom by nemali byť žiadne rušivé prvky ako televízia. Najhorší je mobilný telefón, ktorý máme celú noc pri posteli. Ten je doslova zabijakom kvalitného odpočinku.

Preskúmajte doplnky k matracom zo stoviek eshopov na jednom mieste. 399 doplnkov k matracom značiek 4Home, Asko, Moonia a Houseland čaká na váš nákup. Zľavy na doplnky k matracom dnes až 50 %. Najviac zliav máme dnes na doplnky k matracom značky 4Home. Objavujte doplnky k matracom podľa farby na Homago.sk: biele doplnky k matracom.