Postele

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Aký rozmer by mala mať manželská posteľ?

Pri výbere manželskej postele je zásadná predovšetkým veľkosť - najčastejšou voľbou je posteľ s rozmermi 180 × 200 cm alebo 160 × 200 cm. Do menších priestorov je možné použiť posteľ veľkú iba 140 × 200 cm, miesto na spanie je ale už obmedzené, a tak zvážte aj rozkladaciu posteľ. Pri zdravotných problémoch alebo ak radi čítate sa vám bude hodiť polohovaciu posteľ. Rovnako zvážte výšku postele – zvlášť pre staršie osoby je lepšia posteľ vyššia.

Posteľ s úložným priestorom = skvelé riešenie nielen pre malý by

Počas života sa nám nazhromaždí množstvo vecí, a aj keď máme veľký byt, hodí sa každý kúsok miesta. Manželská posteľ s úložným priestorom je tak, vzhľadom na svoju veľkosť, skvelým riešením, ktoré ponúka veľa miesta. Zmestia sa vám do nej objemnejšie veci ako periny, obliečky na posteľ, nafukovací matrac pre návštevy alebo napríklad sezónne oblečenie.

Posteľ z masívu alebo čalúnená?

Je lepšia čalúnená posteľ alebo masívna? Pokiaľ radi čítate, bude pre vás príjemnejšia čalúnená posteľ s mäkkým čelom, o ktorý sa pohodlne opriete. Ak ste alergici, vyberte si kožené čalúnenie, to sa ľahšie utiera a nedrží prach. Čalúnená posteľ navyše priestor opticky zateplí a jej čelo môže byť zaujímavým dizajnovým prvkom. Posteľ z masívu je ideálna pre tých, ktorí milujú teplý dotyk dreva a jeho útulnosť.

Preskúmajte postele zo stoviek eshopov na jednom mieste. 15 899 postelí značiek ELTAP, Tempo Kondela, Möbelix a ROPEZ čaká na váš nákup. Zľavy na postele dnes až 56 %. Najviac zliav máme dnes na postele značky ELTAP. Objavujte postele podľa farby na Homago.sk: modré postele, zelené postele, ružové postele a sivé postele.