Matrace Magniflex

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Magniflex
Kategórie
Filtrovanie

Aký matrac je najlepší pre manželskú posteľ?

Sú lepšie dva matrace 90 × 200 cm alebo jeden veľký matrac 180 × 200 cm? Je skvelé, keď medzi sebou nemáte s partnerom medzeru, dva samostatné matrace sú ale výhodnejšie na údržbu aj výmenu, a navyše si každý môže vybrať rozdielnu tvrdosť. Ideálne riešenie sú teda 2 samostatné matrace, ktoré zapadnú do rámu tak tesne, že medzi nimi nevzniká medzera a nepohybujú sa.

Zdravotný matrac: najlepšie riešenie pre kvalitný spánok

Trápia vás bolesti chrbta či iné zdravotné problémy? Na vine je často zlý spánok spôsobený nekvalitnou posteľou a matracom. Je teda načase vybrať kvalitný matrac – najlepšie zdravotný. Prečo? Zdravotný matrac, často tiež označovaný ako ortopedický, je konštruovaný tak, aby telu poskytol lepšiu a prirodzenú oporu. Pri výbere si nezabudnite overiť, či má zdravotný matrac príslušné certifikáty.

Ideálna voľba pre návštevy alebo do kempu? Nafukovací matrac!

Potrebujete mať v zálohe pripravené riešenie pre nečakanú nutnosť prespania priateľov či rodiny? Skvelým riešením je nafukovací matrac, ktorý je skladný, nezaberá príliš veľa miesta, av prípade potreby je vždy k dispozícii. Nafukovací matrac môžete využiť aj pri výletoch do kempov či na spanie v priestrannejšom aute. Kvalitný matrac nájdete napríklad u značky INTEX.

Objavte matrace Magniflex zo stoviek eshopov na jednom mieste. 11 251 matracov značiek ELTAP, Moonia, Hilding Anders - Tropico a Materasso čaká na váš nákup. Hľadajte podľa farby: biele matrace, modré matrace, sivé matrace a béžové matrace.