Závesné kreslá

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Závesné kreslo: aktuálny hit interiérov aj exteriérov

Zastaviť sa a oddýchnuť si je nevyhnutné pre naše zdravie, avšak častokrát na odpočinok zabúdame. A to je obrovská škoda! Zaobstarajte si preto závesné kreslo, ktoré je aktuálnym módnym hitom, a ktoré vás bude k odpočinku doslova volať. Závesné kreslo je možné umiestniť do bytu, na balkón, terasu alebo napríklad na záhradu. Vyberať môžete z rozmanitých typov, štýlov, designov, ale aj zaujímavých materiálov či farieb.

Čo keď nemôžete kreslo privŕtať do stropu?

Čo robiť, keď nemôžete dať závesné kreslo do stropu, ale veľmi by ste si ho priali? Zaobstarajte si hojdacie kreslo so stojanom, ktoré je v podstate takmer identické ako závesné kreslo na strop. Na rozdiel od neho je ale zavesené na konštrukcii, ktorá stojí na zemi a nie je nutné ju nikam privŕtavať. Kreslo môžete postaviť kamkoľvek v byte a užívať si tak príjemné pohupovanie bez obáv zo zrútenia stropu.

Závesné kreslo na spánok pre deti aj romantiku

Že je závesné kreslo super vec na relax či čítanie obľúbenej knižky je celkom jasné. Látkové závesné hojdacie kreslo, pripomínajúce hamaku, je ale tiež úžasným uspávacím prostriedkom pre deti, ktoré majú problémy so zaspávaním. Závesné kreslo pre dvoch zase poskytne ideálne prostredie pre romantiku vo dvojici – napríklad pri sledovaní obľúbeného filmu.

Objavte závesné kreslá zo stoviek eshopov na jednom mieste. 260 kresiel značiek MODERNHOME, Tempo Kondela, Houseland a Ambia Home čaká na váš nákup. Zľavy na závesné kreslá dnes až 38 %. Najviac zliav máme dnes na kreslá značky MODERNHOME. Hľadajte podľa farby: biela kreslá, modrá kreslá, hnedá kreslá a sivá kreslá.