Kancelárske kreslá

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Kancelárska stolička alebo kancelárske kreslo?

Je vhodnejšie kancelárske kreslo alebo stolička? Kancelárska stolička je ľahká, priedušná a umožňuje nastavenie výšky sedadla, operadla aj podrúčiek – je teda variabilná a hodí sa v prípade, keď sa na nej strieda viac ľudí. Kancelárske kreslo je mohutnejšie, má väčšiu opornú časť a je pohodlnejšie, nemáva ale toľko možností nastavenia - je tak ideálny pre jednu osobu, ktorá si kancelárske kreslo vyberie sebe na mieru.

Kancelárske kreslo ako vaša vizitka

Ak prijímate v kancelárii klientov a obchodných partnerov, je kancelária vašou reprezentáciou a osobnou vizitkou. Na také účely sa skvele hodí kožené kancelárske kreslo, ktoré značí, že si zakladáte na kvalite a poctivej práci. Ideálne farby na reprezentatívne kancelárske kreslo sú decentné biela, béžová, sivá či čierna, extravagantným kúskom sa – ak chcete pôsobiť seriózne – radšej vyhnite.

Nepodceňujte ergonómiu pracovného miesta

Kvalitné ergonomické kreslo znižuje bolesti chrbta, ale taktiež zvyšuje výkon a v prípade zamestnancov aj ich spokojnosť. Kancelárske kreslo či kancelárska stolička by preto mali mať opierky v ramenách a bedrách, ktoré podporia prirodzené zakrivenie chrbtice, a podrúčky, ideálne z mäkkého pružného plastu, ktoré musia poskytovať oporu celému predlaktiu i lakťom.

Preskúmajte kancelárske kreslá zo stoviek eshopov na jednom mieste. 1 290 kresiel značiek Halmar, Signal, Asko a Profim čaká na váš nákup. Zľavy na kancelárske kreslá dnes až 47 %. Najviac zliav máme dnes na kreslá značky Halmar. Hľadajte podľa farby: biela kreslá, ružová kreslá, hnedá kreslá a sivá kreslá.