Vešiaky na uteráky

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Vešiak na uteráky: neodmysliteľná súčasť kúpeľne

Vešiak na uteráky je pomocníkom, bez ktorého si kúpeľňu snáď ani nemožno predstaviť. Môžete ho privŕtať či nalepiť na stenu alebo zavesiť na dvere, čo je obzvlášť praktické v malých kúpeľniach. Vyberte si z rôznych veľkostí, farieb a štýlov. Fantastické kúsky nájdete u značiek Wenko, Bemeta, Blomus, Nimco alebo Novaservis.

Dodajte vašej kúpeľni štýl

Aj taká malá vec ako je vešiak na uteráky podlieha módnym trendom a dokáže výrazne ovplyvniť dizajn vašej kúpeľne. Ak máte radi čisté a jednoduché línie, bude ideálny háčik na uteráky od Zack alebo Blomus, vyznávačov nápaditého dizajnu poteší Kartell, Koziol alebo Kare design a pre malých aj veľkých hravých milovníkov Lega sú tu háčiky v štýle slávnej stavebnice.

Vešiak na uteráky bez vŕtania: áno, alebo nie?

Ak vyberáte vešiak či háčiky na uteráky do kúpeľne, stojíte obvykle pred voľbou, či vŕtať, alebo skôr lepiť. Vŕtanie je náročnejšie, zato však trvanlivé, navyše máte istotu, že háčik pevne drží. Vešiak na uteráky bez vŕtania má jednoduchšiu montáž, vzhľadom k vyššej vlhkosti je tu ale riziko, že háčik časom spadne. Kompromisom môže byť vešiak na uteráky na dvere, ktorý spĺňa ako jednoduchú montáž, tak aj trvanlivosť.

Objavte vešiaky na uteráky zo stoviek eshopov na jednom mieste. 935 vešiakov značiek Sapho, Bemeta, NOVASERVIS a Colombo čaká na váš nákup. Zľavy na vešiaky na uteráky dnes až 58 %. Najviac zliav máme dnes na vešiaky značky Sapho. Objavujte vešiaky podľa farby na Homago.sk: biele vešiaky, čierne vešiaky a žlté vešiaky.