Vešiaky na odevy

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Vešiak: nepostrádateľný kus nábytku

Ako „nemý sluha“ sa označuje iba jeden špecifický typ vešiaka, my by sme sa ale nebáli tak označiť všetky – či už je to vešiak do predsiene, kúpeľne alebo spálne, vždy je pripravený perfektne poslúžiť. Obzvlášť praktický je nástenný vešiak na oblečenie, ktorý využije inak prázdne miesto na stene, alebo stojanový vešiak, na ktorý je možné zavesiť veľa oblečenia bez toho, aby zabral príliš priestoru.

Zháňate vešiak? U nás si určite vyberiete

Zháňate vešiak do predsiene? Máme jednoduchý vešiak na bundy, vešiak doplnený košíkom na dáždniky alebo nástenný vešiak kombinovaný s praktickými poličkami či botníkom. A čo kúpeľňa, kde nie je príliš miesta? Problém hravo vyrieši nástenný vešiak na dvere. Miesto na odkladanie oblečenia v spálni? Pomôže nemý sluha v drevenom či kovovom prevedení.

Vešiak nepodceňujte, môže byť zaujímavým doplnkom

Je pre vás vešiak funkčný kus nábytku, na ktorý zavesíte oblečenie a o viac sa nestaráte? A nie je to škoda? Aj vešiak môže byť kúskom, ktorý dotvára atmosféru a štýl miestnosti. Napríklad drevený vešiak dodá pocit útulnosti a je skvelým uvítacím prvkom. Nápaditý stojací vešiak zase dodá interiéru šmrnc a všetkým napovie, že si dávate záležať na detailoch.

Objavte vešiaky na odevy zo stoviek eshopov na jednom mieste. 1 713 vešiakov značiek Autronic, Tempo Kondela, Rowico a Houseland čaká na váš nákup. Zľavy na vešiaky na odevy dnes až 67 %. Najviac zliav máme dnes na vešiaky značky Autronic. Hľadajte podľa farby: čierne vešiaky, žlté vešiaky, hnedé vešiaky a sivé vešiaky.