Truhly

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Drevená truhla na bielizeň aj periny

Či už si vyberiete kúsok z bukového, mangového alebo borovicového dreva, v modernom alebo starožitnom prevedení, truhla z masívu bude váš domov zdobiť po generácie. Ručne maľovaná truhla na periny je malým umeleckým dielom a právom sa stane dominantou každej spálne. Obľúbená je aj biela truhla, ktorá je ideálnym doplnkom interiérov v modernom a škandinávskom štýle. Zabudnúť nesmieme ani cenovo dostupnú truhlu z lakovanej borovice.

Truhla ako multifunkčný kúsok nábytku

Truhla je nielen krásnym, ale aj vysoko praktickým variabilným kúskom nábytku. V spálni sa hodí na ukladanie posteľnej bielizne či sezónneho oblečenia, ktoré práve nenosíte. V predsieni vám truhla so sedadlom poslúži ako botník a zároveň lavička pre pohodlné obúvanie. V obývacej izbe sa z nej stane úložný priestor a zároveň odkladací stolík, z ktorého mäkký podsedák hravo vytvorí pohodlné miesto na sedenie.

Truhla na hračky do detskej izby

Každý rodič vie, že úložného priestoru v detskej izbe nie je nikdy dosť. Alternatívou či doplnkom k skrinkámboxom na hračky môže byť aj praktická truhla s vekom, ktorá poslúži ako na ukladanie hračiek či lôžkovín, tak aj ako úkryt pri napínavej detskej hre na pirátov. Detské modely majú zaoblené hrany, bezpečný piestový mechanizmus zatvárania a často aj kolieska, ktoré zaisťujú ľahšiu manipuláciu.

Objavte truhly zo stoviek eshopov na jednom mieste. 598 truhiel značiek vidaXL a Houseland čaká na váš nákup. Zľavy na truhly dnes až 30 %. Najviac zliav máme dnes na truhly značky vidaXL. Objavujte truhly podľa farby na Homago.sk: modré truhly, zelené truhly, sivé truhly a béžové truhly.