Komody

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Komoda do spálne, haly, obývačky aj pracovne

Komoda je nábytok, ktorý obvykle charakterizujú menšie alebo väčšie zásuvky alebo ich kombinácia. Najčastejšie ju umiestňujeme do spálne, ak ale vyberieme vhodný dizajn, môže byť vhodná aj do obývacej izby, jedálne, haly či pracovne. Skvelým príkladom je napríklad biela komoda v jednoduchšom štýle, ktorá sa hodí prakticky kamkoľvek.

Aká komoda sa hodí do vášho interiéru?

Do jednoduchých minimalistických interiérov sa výborne hodí komoda s lesklým lakovaným povrchom v bielej, šedej alebo čiernej farbe, prípadne si môžete vybrať komodu farebnú či inak dizajnovo zaujímavú a urobiť z nej hlavný prvok v miestnosti. Pre tých, ktorí preferujú útulnejšiu atmosféru, sa hodia komody z masívu – aktuálnym hitom je komoda dub sonoma, nadčasové sú komody z buku, jelše alebo borovice.

Finančne dostupné komody pre váš interiér

Je váš rozpočet obmedzený, ale vaša stará komoda už doslúžila? Nezúfajte, máme pre vás jednoduchú pomoc. V našej ponuke nájdete Asko, Sconto alebo Möbelix komody v klasických aj moderných designoch, z ktorých si vyberie ako náročnejší zákazník, tak aj ten s obmedzeným rozpočtom. Medzi aktuálne najobľúbenejšie patrí biela komoda v kombinácii s drevom alebo komody z masívu.

Objavte komody zo stoviek eshopov na jednom mieste. 6 986 komôd značiek Halmar, Tempo Kondela, Houseland a Möbelix čaká na váš nákup. Zľavy na komody dnes až 60 %. Najviac zliav máme dnes na komody značky Halmar. Hľadajte podľa farby: biele komody, zelené komody, sivé komody a béžové komody.