Mixéry a šľahače

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty

Varíte pre veľa ľudí? Zaobstarajte si ručný mixér

Máte doma veľa stravníkov, pre ktorých často pečiete rôzne dobroty? Potom sa vám bude hodiť ručný mixér, ktorý je známy tým, že zvládne spracovať aj veľké množstvo surovín. Špeciálne nadstavce vám potom umožnia nielen mixovanie, ale aj šľahanie, sekanie a miesenie. Jedinou nevýhodou týchto mixérov je ich vyššia váha.

Jednotka medzi mixérmi? Tyčový mixér

Hľadáte pomocníka, ktorý zvládne takmer všetku prácu v kuchyni? Potom jednoznačne potrebujete ponorný tyčový mixér. Jeho výhodou je veľmi jednoduchá údržba a možnosť mixovania horúcich pokrmov rovno v hrnci či mise. Keď máte hotovo, postačí odpojiť hlavicu a umyť ju pod tečúcou vodou. Vďaka rôznym nadstavcom s ním zvládnete mixovať, šľahať aj sekať. Stavte na osvedčené značky Braun, Bosch či SENCOR.

Stolný mixér zvládne spracovať orechy a obilniny

Stolný mixér je určený predovšetkým na prípravu ovocných a zeleninových smoothie alebo na spracovanie orechov či rôznych obilnín. Oproti ručnému mixéru má vyšší výkon, a tak rozmixuje a vyšľahá akékoľvek potraviny. Jediným obmedzením je veľkosť nádoby. Veľké kusy alebo viac častí dávajte do mixéra vždy postupne. Pri plastových nádobách potom dajte pozor na to, že do nich nesmiete dať nič horúce.

Preskúmajte mixéry a šľahače zo stoviek eshopov na jednom mieste. 1 151 mixérov a šľahačov značiek Tefal, Bosch, Philips a BRAUN čaká na váš nákup. Zľavy na mixéry a šľahače dnes až 50 %. Najviac zliav máme dnes na mixéry a šľahače značky Tefal. Objavujte mixéry a šľahače podľa farby na Homago.sk: modré mixéry a šľahače, fialové mixéry a šľahače, ružové mixéry a šľahače a sivé mixéry a šľahače.