Skrine WOOOD

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
WOOOD
Kategórie
Filtrovanie

Šatníková skriňa s posuvnými dverami šetrí miesto

Šatníková skriňa s otváracími dverami je klasikou, ktorá nestarne a zároveň dostupnou možnosťou v prípade, že zháňate skôr lacné šatníkové skrine. Pokiaľ vám to ale financie dovolia, zamerajte sa na šatníkovú skriňu s posuvnými dverami. Posuvné dvere šetria miesto v priestore, čo sa hodí zvlášť pri menších spálňach. Navyše, vďaka usadeniu do rámu, je možné vyrábať veľké plochy dverí a mať tak vnútorné priestory skrine prehľadnejšie.

Ako vyzerá praktická šatníková skriňa?

Ak vyberáte šatníkovú skriňu, zamyslite sa nad tým, čo všetko do nej budete ukladať. Máte objemnejšie športové vybavenie? Chcete do skrine uložiť periny či sezónne oblečenie? Nezabudnite na vysoké police. Máte veľa košieľ a šiat? Zaobstarajte dostatočný počet tyčí na ramienka. Má šatníkovú skriňu slúžiť aj na bielizeň, opasky alebo šatky? Vybavte ju zásuvkami, do ktorých umiestnite praktické organizéry.

Akú vybrať farbu a materiál šatníkovej skrine?

Najčastejším materiálom pre šatníkovú skriňu je laminát, ktorý je odolný teplu, vlhku, dobre sa udržuje a ponúka množstvo dekorov – aktuálne najobľúbenejší je dub sonoma, biela šatná skriňa alebo ich kombinácia. Hneď za laminátom je masív, predovšetkým borovica. Veľmi praktická je šatníková skriňa so zrkadlom, v ktorom nielenže skontrolujete svoj outfit, ale vám aj opticky zväčší priestor.

Objavte skrine WOOOD zo stoviek eshopov na jednom mieste. 7 224 skríň značiek Halmar, ELTAP, Asko a Moderano čaká na váš nákup. Objavujte skrine podľa farby na Homago.sk: biele skrine, modré skrine, žlté skrine a hnedé skrine. Nejlevnější skrine od 382 €.