Kúpeľňové skrine a skrinky

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Aké kúpeľňové skrinky sa hodia do malej kúpeľne?

Ak nemáte veľkú kúpeľňu alebo ak chcete vzdušnejší priestor, je ideálna úzka a vysoká kúpeľňová skrinka, zavesená alebo na nožičkách, ktorá poskytne veľa miesta bez toho, aby zabrala príliš podlahovej plochy. Skvelým riešením je aj kúpeľňová skrinka s košom na bielizeň, kúpeľňová skrinka so zrkadlom a zároveň úložným priestorom alebo skrinka, ktorá má v spodnej časti priestor na práčku a hore potom police.

Závesná kúpeľňová skrinka na jednoduché upratovanie

Kúpeľňa je miestom, ktoré sa musí upratovať pomerne často, a tak by sme na ľahšie upratovanie mali myslieť už pri jej zariaďovaní. Najlepšou voľbou je závesná kúpeľňová skrinka, ktorú zavesíte 30 až 40 cm nad zem, a tak pod ňou vždy ľahko umyjete podlahu. Keďže je kúpeľňová skrinka zavesená na stene, treba myslieť aj na stavebnú pripravenosť a mať stenu spevnenú – predovšetkým ak je zo sadrokartónu.

Ktoré kúpeľňové skrinky sú najobľúbenejšie?

Váhate, aký zvoliť dizajn kúpeľňovej skrinky? Medzi jednoznačne najobľúbenejšie patrí biela kúpeľňová skrinka - o čom svedčí aj jej široké zastúpenie v našej ponuke. Z drevených dekorov potom vedie svetlý dub, ktorý sa hodí aj do menších kúpeľní, alebo wenge, ktoré bude pasovať do väčších kúpeľní. Veľký výber nájdete u NaturelHouseland, Jika alebo Sapho.

Preskúmajte kúpeľňové skrine a skrinky zo stoviek eshopov na jednom mieste. 2 232 skríň a skriniek značiek CERSANIT, Sapho, Naturel a AQUALINE čaká na váš nákup. Zľavy na kúpeľňové skrine a skrinky dnes až 55 %. Najviac zliav máme dnes na skrine a skrinky značky CERSANIT. Objavujte skrine a skrinky podľa farby na Homago.sk: modré skrine a skrinky, žlté skrine a skrinky, sivé skrine a skrinky a béžové skrine a skrinky.