Servírovacie stolíky

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Servírovací stolík do postele pre rannú pohodu

Sú pre vás synonymom romanticky stráveného rána raňajky do postele? Zaobstarajte si servírovací stolík či tácku a môžete si tento pôžitok dopriať ešte častejšie a bez strachu, že si jedlom ušpiníte periny. Stolík využijete aj v prípade, že je niekto z rodiny chorý, či už na servírovanie horúceho čaju alebo ako stojan na notebook.

Servírovací vozík ako pomocník na párty aj rodinné večere

Pojazdný servírovací stolík na kolieskach je skvelý pomocník na veľké rodinné večere, oslavy a párty, či už ich organizujete v obývačke alebo na terase. Poukladajte si naň jedlo a pitie, ktoré potrebujete mať po ruke, a môžete sa plne venovať hosťom bez neustáleho odbiehania do kuchyne. Na servírovanie alkoholu slúži špeciálny barový stolík s úložným priestorom na fľaše aj poháre na víno.

Aký servírovací stolík vybrať?

Rozmer a typ stolíka zvoľte podľa toho, ako často a na aké účely ho budete využívať. Pre veľké rodinné oslavy sa hodí model s viacerými policami, podnosmi, prípadne šuflíkom. Na komorné večery pri televízii vám postačí aj malý skladací stolík. Kuchynský servírovací stolík s hlbokými drôtenými košíkmi poslúži aj ako prídavný úložný priestor na potraviny. Vyberte si svoj kúsok v ponuke značky Houseland.

Preskúmajte servírovacie stolíky zo stoviek eshopov na jednom mieste. 267 stolíkov značiek WENKO, vidaXL, Houseland a Möbelix čaká na váš nákup. Zľavy na servírovacie stolíky dnes až 43 %. Najviac zliav máme dnes na stolíky značky WENKO. Hľadajte podľa farby: biele stolíky, žlté stolíky, hnedé stolíky a sivé stolíky.