Predsieňové zostavy

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Predsieňová zostava = celá chodba v jednom dizajne

Do vstupnej chodby obvykle potrebujeme vešiak na bundy a kabáty, botník, zrkadlo a odkladací priestor na kabelky, tašky, kľúče a ďalšie drobnosti. Ak sa nechcete zaťažovať vyberaním každého kúska zvlášť, je skvelým riešením predsieňová zostava, s ktorou máte istotu bezchybného zladenia celého priestoru. Aktuálne obľúbené predsieňové zostavy sú biela alebo dub sonoma a ich kombinácia.

Aké predsieňové zostavy sú najlepšie? So sedením!

Tiež vás už nebaví sa pri obúvaní a vyzúvaní stále zohýbať? Vôbec sa nedivíme! Preto sa vám bude páčiť predsieňová zostava s časťou na sedenie, ktorá poskytne pohodlie pri obúvaní a ponúkne prvú pomoc pri návrate z práce. Zvlášť pohodlná je potom čalúnená predsieňová zostava, ktorá je nielen komfortná, ale aj veľmi efektná na pohľad.

Akú veľkú predsieňovú zostavu zvoliť?

Dôležité je zvážiť veľkosť vašich priestorov a aj účel predsieňovej zostavy. Do menších chodieb sa hodí predsieňová zostava skladajúca sa z niekoľkých menších subtílnych kúskov, ktoré priestor opticky príliš nezaplnia. Ak máte predsieň väčšiu a nemáte dosť miesta inde, môžete ju využiť aj ako úložný priestor a zvoliť väčšiu predsieňovú zostavu, do ktorej uložíte aj sezónne bundy a kabáty alebo športové vybavenie.

Preskúmajte predsieňové zostavy zo stoviek eshopov na jednom mieste. 1 002 zostáv značiek Tempo Kondela, Kalune Design, Houseland a Möbelix čaká na váš nákup. Zľavy na predsieňové zostavy dnes až 34 %. Najviac zliav máme dnes na zostavy značky Tempo Kondela. Objavujte zostavy podľa farby na Homago.sk: čierne zostavy, zelené zostavy, hnedé zostavy a béžové zostavy.