Konferenčné stoličky

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Čím sa líšia konferenčné stoličky od jedálenskej?

Jedálenská stolička sa využíva na stolovanie v domácnosti a konferenčné stoličky v kanceláriách, vstupných halách, ordináciách, v školách alebo pri kultúrnych akciách. Aj keď by konferenčná stolička mala byť pohodlná, slúži predovšetkým na krátke sedenie, kedy chcete, aby sa schôdzka rýchlo vybavila alebo aby dotyčný udržal pozornosť. Nadýchané vankúšiky a mäkučké sedenie tak od konferenčnej stoličky nečakajte.

Ako na výber konferenčnej stoličky?

Keďže konferenčná stolička spravidla slúži viacerým osobám, je ideálne zvoliť výškovo nastaviteľnú variantu. Pokiaľ sa používa iba príležitostne, je ideálna stohovateľná konferenčná stolička, ktorá šetrí miesto pri skladovaní. Čo sa rozmerov týka, môžete zvoliť klasickú stoličku, ktorá sa hodí predovšetkým do zasadacích miestností, alebo dvoj až štvor kombináciu, ktorá nájde využitie hlavne v ordináciách a vstupných halách.

Ktorý materiál je najlepší?

Pri výbere vždy zohľadnite použitie. Napríklad do zasadacích miestností, kde sa na pojednávanie podáva občerstvenie, alebo do vyťaženejších verejných priestorov, sa najviac hodí plastová konferenčná stolička, ktorá je ľahko umývateľná. Do kancelárie, ktorá je reprezentatívnym priestorom a konferenčná stolička je len pre občasné návštevy, môžete zvoliť stoličku s čalúnením z látky, kože alebo eko-kože.

Preskúmajte konferenčné stoličky zo stoviek eshopov na jednom mieste. 366 stoličiek značiek ALBA, PEDRALI, Houseland a Möbelix čaká na váš nákup. Zľavy na konferenčné stoličky dnes až 26 %. Najviac zliav máme dnes na stoličky značky ALBA. Hľadajte podľa farby: čierne stoličky, červené stoličky, modré stoličky a sivé stoličky.