Deliace steny a paravány vidaXL

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
vidaXL
Kategórie
Filtrovanie

Ako rozdeliť miestnosť na dve?

Ideálnym riešením pre optické rozdelenie priestoru je deliaca stena či mobilný skladací paraván. Využiť ale môžete aj závesy alebo väčší regál. Neviete si rady, ako rozdeliť detskú izbu s jedným oknom a zaistiť tak deťom vlastné útočisko? Riešením by mohol byť priesvitný či nízky paraván vo svetlých farbách, ktorý zaistí pocit súkromia, ale zároveň pohltí len minimum denného svetla.

Deliaca stena do obývačky aj do detskej izby

Chcete oddeliť kuchynský či pracovný kút od obývačky bez nákladnej rekonštrukcie? Jednoduchým riešením je dekoračná deliaca stena, ktorá opticky rozdelí priestor bez toho, aby mu ubrala na vzdušnosti a zároveň sa stane zaujímavým dizajnovým prvkom v interiéri. Praktickou alternatívou je aj policová deliaca stena, ktorá môže slúžiť zároveň ako knižnica či zelená stena, kde vystavíte na obdiv svojej izbovky.

Dizajnový paraván vám zaistí viac súkromia

Paraván sa v poslednej dobe teší čím ďalej tým väčšej obľube aj v slovenskýchh interiéroch. Výhodou je jeho skladnosť a mobilita. Vybrať si môžete skladací model či paraván na kolieskach, ktorého presunutie zaberie len pár chvíľok a vy si jednoducho zmeníte rozloženie miestnosti podľa svojej nálady a potrieb. Nech už je váš štýl akýkoľvek, v ponuke nájdete ako jednoduchý drevený paraván, tak kúsky bohato zdobené alebo s potlačou.

Objavte deliace steny a paravány vidaXL zo stoviek eshopov na jednom mieste. 108 deliacich stien a paravánov značiek Autronic a vidaXL čaká na váš nákup.