Záchody KERASAN

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
KERASAN

Samostatne stojaci, kombinovaný alebo závesný záchod?

Najlacnejšie je tradičné samostatne stojace WC. Výhodou je jednoduchá inštalácia, avšak súčasťou nie je splachovacia nádržka a nie je možné upraviť výšku sedátka vlastným potrebám. Drahším variantom je moderné závesné WC. Výhodou je tiché splachovanie a možnosť prispôsobiť výšku sedadla, nevýhodou náročnejšia inštalácia. WC kombi s nádržkou je vďaka veľkému výberu a jednoduchej inštalácii najpredávanejším typom.

Ako vybrať záchodovú misu?

Pri výbere zvážte nielen dizajn, typ a veľkosť WC, ale aj spôsob a objem splachovania. Aký môže mať záchod rozmery? Misa má štandardnú šírku 36–38 cm a dĺžku 50–70 cm. Bežné je hlboké splachovanie, ktoré eliminuje zápach lepšie ako ploché splachovanie. Objem splachovania je 2–6 l, čo určuje použitý systém splachovania. Misa môže byť závesná, stojaca či kombi. Vyberte si v ponuke značiek GEBERIT, GROHE či Jika.

Záchody v tradičnom aj modernom dizajne

Nech už máte zariadený interiér v akomkoľvek štýle, jednoducho mu prispôsobíte aj vzhľad vašej toalety. Záchodové misy sa vyrábajú v retro štýle, klasických oblých tvaroch aj modernom dizajnovom prevedení. Pokiaľ je záchod umiestnený v kúpeľni, zvoľte ho z rovnakej série ako umývadlo. Vyrába sa tradične z bielej sanitárnej keramiky, avšak nájdete aj farebné či moderné čierne prevedenie. Ladiť by malo aj so záchodovou doskou.

Preskúmajte záchody KERASAN zo stoviek eshopov na jednom mieste. 2 552 záchodov značiek MEXEN, GROHE, IDEAL STANDARD a Jika čaká na váš nákup. Objavujte záchody podľa farby na Homago.sk: biele záchody, čierne záchody, žlté záchody a sivé záchody. Záchody KERASAN ponúka Svet-kupelne.sk a Obchod-vtp.sk. Pozrite tiež na záchody MEXEN, GROHE, IDEAL STANDARD a Jika. Nejlevnější záchody od 286 €.