Sprchové vaničky Roth

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Roth

Pre koho sa hodí akrylátová sprchová vanička?

Akrylát je momentálne pre sprchové vaničky najžiadanejším materiálom. Je ľahký, teplotne stály, príjemný na dotyk, dá sa vyrobiť v akomkoľvek tvare a dobre tlmí zvuk vody. Aj napriek tomu, že je hladký, nehrozí na ňom pošmyknutie. Akrylátová sprchová vanička sa tak hodí aj do rodín s deťmi alebo pre staršie osoby. Ak používate sprchu aj na domácich miláčikov – dajte pozor na poškriabanie.

Ako vybrať veľkosť sprchovej vaničky?

Vaničky sa vyrábajú štvrťkruhové, štvorcové, obdĺžnikové alebo asymetrické. Najviac vyhľadávanými sú sprchové vaničky s rozmermi 80 × 80, 90 × 90 alebo 120 × 90 cm. Výber záleží na veľkosti vašej kúpeľne, vždy je však pohodlnejší väčší rozmer. Ďalším parametrom je hĺbka. Pre rodiny s deťmi je určite vhodnejšia hlboká sprchová vanička, naopak pre osoby so zhoršenou pohyblivosťou je lepšie vybrať čo najnižšiu.

Poznáte sprchové vaničky z liateho mramoru?

Liaty mramor je zaujímavou alternatívou ku akrylátu, keramike alebo smaltu. Sprchová vanička z liateho mramoru je pevná, stabilná, stálofarebná a má nosnosť až 300 kilogramov. Je možné ju vyrobiť v akejkoľvek farbe a tvare a má neobmedzené možnosti zabudovania. Navyše sa dobre udržuje a má výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Ide o jeden z najkvalitnejších materiálov na sprchové vaničky, jednu nevýhodu však má - vyššiu cenu.

Preskúmajte sprchové vaničky Roth zo stoviek eshopov na jednom mieste. 3 335 vaničiek značiek MEXEN, Kaldewei, Roth a H K čaká na váš nákup. Objavujte vaničky podľa farby na Homago.sk: biele vaničky, čierne vaničky, sivé vaničky a béžové vaničky.