Radiátory AQUALINE

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
AQUALINE
Kategórie
Filtrovanie

Liatinový alebo doskový radiátor?

Liatinový radiátor je klasické riešenie, ktoré poznáme z panelových bytov. Pomerne dlho sa zahrieva, na druhú stranu dokáže držať teplo aj dlho po vypnutí. Jasnou nevýhodou je vzhľad, ktorý sa príliš nehodí do moderných domácností. Doskový radiátor je tak voľbou pre tých, ktorí chcú elegantnejší vzhľad. Tí najnáročnejší potom môžu zvoliť dizajnový radiátor, ktorý pripomína skôr obraz ako kúrenie.

Čo je a kam sa hodí olejový radiátor?

Olejový radiátor má vo vnútri olej, ktorý sa zahrieva pri zapojení do elektriny. Výhodou je, že olej vydrží horúci dlho po vypnutí, čím šetrí energiu. Medzi ďalšie výhody patrí tichý chod, ľahká údržba, dlhá životnosť, šetrnosť k životnému prostrediu, ľahká manipulácia a priaznivá cena. Olejový radiátor nájde najväčšie využitie v priestoroch, ktoré nie sú vykurované permanentne, napríklad na chatách či v kanceláriách.

Radiátor do kúpeľne nahradí podlahové kúrenie

Mať v kúpeľni podlahové vykurovanie je určite príjemné, jeho inštalácia a opravy sú však technicky náročnejšie, čo sa odráža aj na cene. Skvelou náhradou je tak radiátor do kúpeľne. Vybrať si môžete z niekoľkých typov, najobľúbenejší je ale jednoznačne rebríkový radiátor, ktorý je možné použiť aj na sušenie bielizne - odporúčame prikúpiť aj sušiak na rebríkový radiátor.

Preskúmajte radiátory AQUALINE zo stoviek eshopov na jednom mieste. 1 413 radiátorov značiek NOVASERVIS, P.M.H., Isan a Klarstein čaká na váš nákup. Objavujte radiátory podľa farby na Homago.sk: čierne radiátory, modré radiátory, zelené radiátory a žlté radiátory. Radiátory AQUALINE ponúka Svet-kupelne.sk a Obchod-vtp.sk. Pozrite si tiež radiátory značiek NOVASERVIS, P.M.H., Isan a Klarstein.