Obliečky Linen Tales

Značky
Obchody
Cena
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Linen Tales

Bavlnené posteľné obliečky: spoľahlivá klasika

Bavlnené obliečky, ktoré sú priedušné, dobre sajú vlhkosť a sú príjemné na dotyk, patria medzi najobľúbenejšie. Možno ich prať na vysoké teploty, čím ich zbavíte roztočov a sú tak vhodné aj pre alergikov. V neposlednom rade sú obliečky z bavlny cenovo dostupné a ponuka je taká široká, že môžete mať akýkoľvek vzor si prajete – či už sú to jednofarebné čierne obliečky alebo špeciálne vianočné obliečky.

Aké sú ďalšie materiály na posteľné obliečky?

Okrem bavlnených obliečok sú v ponuke aj krepové obliečky, ktorých najväčšia výhoda je, že sa nežehlia. Na dotyk ale nie sú až tak hebké. Flanelové obliečky sú vhodné pre chladnejšie obdobie – rovnako ako obliečky z mikroplyšu. Milovníci luxusu ocenia saténové obliečky, ktoré majú všetky vlastnosti bavlny, a navyše sú úžasne hebké.

Ako spoznať kvalitné obliečky?

Obliečky patria medzi faktory, ktoré výrazne ovplyvňujú kvalitu nášho spánku, a tak by sme ich výber nemali podceniť. Vyberajte obliečky z dlhovláknitej bavlny s hustotou od 200 do 300 nití na palec štvorcový a vyhnite sa lacným obliečkam z Číny, Indie alebo Pakistanu. Medzi popredných lokálnych výrobcov patria obliečky Matějovský alebo B.E.S. Petrovice.

Preskúmajte obliečky Linen Tales zo stoviek eshopov na jednom mieste. 11 882 obliečok značiek 4Home, Bellatex, Linen Tales a FARO čaká na váš nákup. Zľavy na obliečky dnes až 32 %. Najviac zliav máme dnes na obliečky značky 4Home. Objavujte obliečky podľa farby na Homago.sk: červené obliečky, modré obliečky, hnedé obliečky a sivé obliečky.