Zdravotný matrac swisslab big boy 26 - 90x200cm

Matrac Swisslab Big Boy s rozdielnou tuhosťou zabezpečuje jemné doladenie pre správnu pozíciu chrbtice pri všetkých spánkových polohách a komfortný spánok aj pri spaní na boku. Dvojdielny prešívaný antibakteriálny poťah s vysokým podielom prírodných vlákien a klimatizačné konštrukcií pre obmedzenie potenia a komfort na lôžku. Prateľný na 60°C.
ANTIBAKTERIÁLNY prací poťah PRÍRODNÝCH VLÁKNAMI - AKTÍVNE BOJOVNÍK.
Vysoký 49% podiel prírodných vlákien Tencel®/viskóza s povrchovou úpravou AegisTM - antibakteriálne a proti-roztočové vlastnosti (zamedzuje tvorbe médiu pre roztoče) a je prevenciou vzniku plesní (ani tí, ktorí sa viac potia, nemusia mať strach). Najlepšia voľba pre alergikov a astmatikov. Prešívaný, dvojdielny poťah s klimatizačnou vrstvou dutých vlákien. Prateľný (60 ° C). Technológia Thermo & Air Control je odvetrávací systém poťahu, ktorý skvele spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu, teda spánok bez prehrievania a potenia či prílišného ochladzovanie. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté.

V typických aj atypických rozmeroch
Doporučené uloženie: pevné lamelové rošty, prípadne i pre mechanicky polohovateľné lamelové rošty Výška matraca 26cm
Odporúčaná maximálna nosnosť až 180 kg
Predĺžená záruka 6 rokov na jadro matraca
testované 100.000x

U matracov širších 160cm, a tiež matracov všetkých atypických rozmerov, sme nútení požadovať od zákazníka zálohu vo výške 20% z ceny. O výške zálohy Vás budeme kontaktovať e-mailom po uskutočnení objednávky maximálne do dvoch pracovných dní. Záloha Vám bude odpočítaná pri konečnom vyúčtovaní a doručení zásielky.
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie matrace