Tropico SUPER FOX VISCO Wellness 24 cm FEST BOK - matrac so spevnenými bokmi a lenivou penou - A Hilding Anders - Tropico

SUPER FOX VISCO Wellness 24 cm FEST BOK - matrac so spevnenými bokmi a lenivou penou - AKCIA "Férové ceny" 180 x 200 cm
Využite aktuálne zľavy "Férové ceny"!
Matrac Super Fox Visco je český matrac vhodný pre celú rodinu. Je to obojstranný matrac, z mäkšej strany s bio lenivou penou, z druhej, tuhšej strany s pružnou studenou Flexifoam penou. Pena telo dokonale obopne a postará sa o rovnomerné rozloženie tlaku. Je vhodný pre všetky spánkové polohy a stresom unavené telo. A navyše variant FEST BOK je so spevnenými bokmi, ktoré vám uľahčia vstávanie.
Pamäťová verzia VISCO pre pohodlie alebo keď už telo bolí.
Profilácia Wellness - masážna plocha pre všetkých, ktorí milujú dokonalú relaxáciu.
Oranžová bio pamäťová (visco) pena, vyrobená za použitia prírodných surovín, je ohľaduplná k vašim kĺbom a poskytuje pocit odľahčenia. Pod ňou je vrstva pružnej studenej peny, ktorá napomáha termoregulácii a zaisťuje odrazovú pružnosť. Pri spánku sa teda budete ľahko otáčať.
Pružná a pevná studená pena Flexifoam v robustnej vrstve zaisťuje prirodzenú tuhosť a stabilitu celej 7-zónovej konštrukcie, pričom oblasť okolo panvice je zosilnená, a tak poskytuje dostatočnú oporu v mieste najväčšej záťaže. Táto strana matraca je vybavená tzv. CubeCare profilom. Je to spôsob prerezania peny v posteľnej ploche na časti v tvare kociek. Tie optimalizujú rozloženie tlaku, každá kocka reaguje samostatne a zamedzujú pocitu preležania.
Aby vás ráno neboleli ramená, je matrac vybavený ramennými kolískami v podobe otvorov v tuhej Flexifoam pene. Obzvlášť vhodné je toto vybavenie pre spáčov, ktorí radi spia na boku.
Jednotlivé vrstvy matraca sú lepené zdravotne nezávadnými lepidlami na vodnej báze.
 
2-dielny poťah Wellness obsahuje klimatizačnú vrstvu dutého vlákna, ktorá zvyšuje priedušnosť, izoluje a obmedzuje potenie. S funkciou odvodu statického náboja pre hlboký spánok. Prateľný na 60 °C. Poťah má aj špeciálny odvetrávací systém Thermo&Air Control, ktorý skvele spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu a teda napomáha udržiavať príjemnú a zdravú mikroklímu lôžka.
 
Voliteľná vlastnosť spevnenia bokov - môžete si vybrať matrac s jedným spevneným bokom alebo oboma bokmi, ktoré uľahujú vstávanie alebo ak sa na okraji matraca často sedí, vašu voľbu prevedenia si zvoľte v pravej časti stránky pri výbere matraca.
 
Matrac je obojstranný s rozdielnymi stranami tuhosti: 7/stredne tvrdý + 9/tvrdší (na stupnici 1 až 10)
Výška matraca 24 cm
2-dielny poťah, prateľný na 60 °C
Matrac vhodný pre alergikov
Odporúčaná maximálna nosnosť: do 135 kg
Testované 100 000 x
Odporúčané uloženie: pevné aj polohovacie lamelové rošty, prípadne pre latové rošty
Predĺžená záruka 6 rokov na jadro matraca
Pozn.: Výrobca si vyhradzuje právo na prípadné farebné odchýlky pien a poťahov nemajúce vplyv na úžitkové vlastnosti výrobkov.
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie matrace