Šatníková skriňa VISTA 01 150 cm dub sonoma Idžczak Meble

Chcete svoje domácnosti dodať na kráse a obzeráte sa po kúsku, ktorý bude nielen moderný, ale zároveň ponúkne aj praktickú stránku? Šatníková skriňa Vista 01 je presne tým kúskom, ktorý splní všetky vaše potreby. Ponúkne dostatok úložného priestoru, ktorý zaboduje napríklad v spálni, pracovni, predsieni, detskej i študentskej izbe, jedálni a mnohých ďalších miestnostiach. Jemné a elegantné línie dopĺňajú moderný vzhľad, ktorý tak padne do všetkých štýlov.
Z materiálov vsádza na kvalitnú laminovanú nábytkovú dosku, ktorá je pevná. Hrany sú zase komplexne ošetrené ABS dyhou, ktorá posilňuje odolnosť. Rozdelená je na dve rovnako veľké časti, ktoré obsahujú priestranné police a tiež závesnú tyč na vešanie ramienok. Dvere sú riešené posuvnými dverami a vďaka tomu sú vhodné aj do menších miestností. Predná časť disponuje zrkadlom, ktoré opticky rozširuje každú miestnosť. Všetko je dodávané v demonte s podrobným návodom.
Ak chcete rozšíriť úložný priestor skrine, ideálnou voľbou je zakúpenie nástavca na skriňu VISTA 150 cm dub sonoma.
Špecifikácia produktu:
Skriňa rozdelená na 2 časti
Hrany ošetrené ABS dyhou
Dodávané v demonte
Elegantný vzhľad
Série: VISTA, Dekor: Dub Sonoma, Design: Minimalistický, Hmotnost: 125 kg, Materiál: HDF, Dřevotříska, Plast, Sklo, Osvětlení: Bez osvětlení, Počet dveří: Dvoudveřové, Počet polic: 5, Počet šatních tyčí: 1, Počet zásuvek: 0, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Bez nožiček, Uzavřené, Úchytky: S úchytkami, Vnitřní dispozice: Kombinované, Výbava: Bez výbavy, Vzor: Jednobarevné, zatváranie: S posuvnými dvířky, S dvířky, Zrcadlo: Se zrcadlem, Hloubka: 64 cm, Šířka: 150 cm, Výška: 200 cm
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie skrine