Matrac 1 + 1 zdarma ergoflex 22 - penový - výber rozmeru

Matrac Ergoflex má stredovú dosku zo značkovej peny Eliocell, ktorá zaručuje dobré kopírovacie vlastnosti a pevnosť. Obe ložné plochy tvoria aj značková pena Eliocell, kde jedna z nich je mäkčená (menej tuhá strana matraca). Perforácia jadra poskytuje zmäkčenie v oblasti ramien a bedier najmä pri spaní na boku, súčasne zvyšuje jeho priedušnosť a ventiláciu. Možností výberu tuhosti ložnej plochy sa potom minimalizuje aj riziko zlej voľby tuhosti matraca. Poťah Dryfast je snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný do 60°C. Matrac odporúčame uložiť na priedušný podklad, lamelový rošt, ktorý podporí jej anatomické vlastnosti a predĺži životnosť.

Vlastnosti
pre osoby preferujúce stredne tuhé alebo tuhšie lôžko
matrac s rozdielnou tuhosťou jednotlivých ložných plôch (rovné - bez profilácie), sedemzónový
jadro matraca: pena Eliocell s perforáciou - s hustotou 28kg/m³, ložné plochy pena Eliocell s hustotou 25 kg/m³, jedna mäkčená
výška matraca cca 12 cm (vrátane poťahu Dryfast cca 14 cm)
odporúčaná nosnosť do 130 kg
vhodné uloženie na lamelový či pevný rošt
snímateľný a prateľný poťah Dryfast, tvarovo prešitý s klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna 200g/m²
záruka na jadro matraca 3 roky

ELIOCELL PENA - (modrá, oranžová a fialová vrstva) - jej zloženie zaručuje dobré kopírovacie vlastnosti a pevnosť. Tento materiál, ktorého kvalita prešla v poslednej dobe zásadným vývojom, je zárukou vášho zdravého spania. KOMFORTNÁ PENA je nový vývojový stupeň vychádzajúci z ELIOCELL pien, ktorý pri zachovaní dlhej životnosti poskytuje o poznanie vyšší stupeň komfortu.

Uvedené ceny sú do rozmeru 90x200cm. Atypické rozmery matraca sú za príplatok.

Pri výbere matraca zakliknite požadovaný rozmer.

U matracov širších 160cm, a tiež matracov všetkých atypických rozmerov, sme nútení požadovať od zákazníka zálohu vo výške 20% z ceny. O výške zálohy Vás budeme kontaktovať e-mailom po uskutočnení objednávky maximálne do dvoch pracovných dní.
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie matrace