Diamantové maľovanie - ŠEDOHNEDÁ MAČKA Rámovanie: bez rámu a bez vypnutia plátna, Rozmer: 40x50

Diamantové maľovanie je kreatívna aktivita, ktorá umožňuje každému stať sa umelcom aj bez skúseností. Obrazy diamantového maľovania sa vytvárajú pomocou malých diamantov, ktoré sa pomocou pera a voskovej hmoty nalepia na samolepiace plátno. Postupne nalepte diamanty na plátno a sledujte, ako vzniká vaše majstrovské dielo. Diamantové maľovanie je vhodné pre všetkých, dospelých aj deti, kreatívcov každého veku. Pri tvorbe obrazu si oddýchnete, uvoľníte sa a zrelaxujete.
Diamantové maľovanie je DIY aktivita a niekedy sa označuje aj ako diamond art alebo diamond painting. Každá sada diamantového maľovania obsahuje všetko, čo potrebujete na tvorbu obrazov. Naše sady obsahujú 5D diamanty, ktoré sa lesknú a žiaria. Výsledný obraz je krajší, jasnejší a lepšie vyzerá ako pri použití 3D obežných diamantov. Celý proces je veľmi jednoduchý a zvládne ho každý. V našej sade diamantového maľovania dostanete pero, diamantovú misku, voskovú hmotu na uchopenie diamantov a vrecúška s diamantmi. Každé vrecko má na sebe symbol a tento symbol nájdete aj na plátne.
Na plátne si vyberiete symbol, s ktorým chcete začať, a nájdete vrecko s rovnakým symbolom. Vezmete misku na diamanty a vysypete do nej diamanty z vrecka. Pomocou pera naberiete malé množstvo voskovej hmoty a pomocou pera naberiete diamant. Pomocou pera umiestnite diamant na príslušný symbol na plátne.
Takto budete pokračovať, kým nebudete mať na plátne umiestnené všetky diamanty. Celý postup je opísaný aj v našom tlačenom návode, ktorý nájdete v každej sade diamantového maľovania. Diamond painting uvoľňuje stres, je skvelou zábavou pre deti aj dospelých a je tiež úžasným darčekom. Diamantové maľovanie je vhodné pre všetkých - dospelých aj deti, a je to zábavný projekt pre kreatívnych jedincov všetkých vekových kategórií. Pre tých, ktorí s diamantovým maľovaním začínajú, je odporúčaný rozmer 40x50 cm, ktorý je jednoduchší na zvládnutie. Diamantové maľovanie je kreatívny koníček a nový trend v tvorivom trávení voľného času.
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie obrazy