Tropico ŠÁRKA 18 cm - matrac vhodný pre deti s bio latexom a HR penou 140 x 220 cm Hilding Anders - Tropico

ŠÁRKA 18 cm - matrac vhodný pre deti s bio latexom a HR penou 140 x 220 cm Matrac Šárka Tropico je vhodný pre malých i veľkých. So vzdušným latexom, pružnou studenou penou a prešívaným poťahom prateľným na vyvárku. S rozdielnou tuhosťou strán a dvoma ramennými zónami poskytne každému to, čo potrebuje. Ortopedický, vzdušný a zónový. Odolný detskému hopsaniu. Vyrobené v Krkonošiach.
Mäkšia strana: bio LATEX - pružný, odolný, s podielom prírodných surovín a vysokou objemovou hmotnosťou 60 kg / m3. Zaručí pohodlie, vzdušnosť, má vynikajúce ortopedické vlastnosti.
 
Tuhšia strana: STUDENÁ PENA Flexifoam® HR-XF - s objemovou hmotnosťou 37 kg / m3. Maximálna pružnosť, priedušnosť a odolnosť. Napomáha správnej termoregulácii a zaisťuje extra odrazovú pružnosť. To znamená, že pri spánku sa budete ľahko otáčať.
 
Poťah Thermo (60 °C) Jedinečný termoregulačný poťah s prírodnými vláknami Tencel® Lyocell® (32%) udržuje stabilnú teplotu lôžka. Perfektná voľba proti poteniu. Poťah je príjemný na dotyk a veľmi odolný. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien a deliteľný na dve polovice pre jednoduchú údržbu.
 
Tuhosť pre každého: matrac má rozdielnu tuhosť strán, plus v kombinácii s odlíšenou tuhosťou ramenných zón Vám prinesie 4 tuhosti:
2 dierky - tuhšia časť
3 dierky - mäkšia časť
 
Matrac je vhodný pre pevné i polohovacie lamelové rošty
Odporúčaná maximálna nosnosť 125 kg
Záruka: 3 roky
Ekologické nezávadné lepenie na vodnej báze
Zdravotne nezávadné materiály
Testované 50 000 x
Možnosť voľby výšky jadra matraca podľa svojich potrieb: Šárka 18 cm alebo Šárka 15 cm
 
Výrobca si vyhradzuje právo na prípadné farebné odchýlky pien a poťahov nemajúcich vplyv na úžitkové vlastnosti výrobkov.
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie matrace