Robotický vysávač ETA 5229 Master

Robotický vysávač 3 v 1 sso smart aplikáciou
Nechajte upratovanie na profesionáloch
Výkonný a inteligentný robotický vysávač ETA Master 3 v 1 sa o kompletnú čistotu vašej domácnosti postará za vás. ETA Master podlahu vysaje, vytrie a pomocou UV lampy aj dezinfikuje. Oblasti upratovania môžete vysávaču pohodlne určiť v aplikácii ETA SMART, v ktorej nájdete množstvo ďalších funkcií a možností nastavenia vysávača.
Skutočne vysoký výkon zaisťuje digitálny motor s extra dlhou životnosťou. Okrem motora sa vovnútri schováva aj vysoko kvalitný Li-Ion akumulátor s kapacitou 5 200 mAh, vďaka ktorému vysávač zvládne upratovať až 230 minút! Pokiaľ robot nestine upratať všetko, sám sa pred vybitím vráti do nabíjacej stanice a po nabití bude opäť pokračovať tam, kde skončil. Nabitie vysávača trva 4-6 hodín. Vysoký sací výkon je sprevádzaný trojnásobnou filtráciou s kvalitným HEPA filtrom, ktorý zabráni úniku aj tým najjemnejším časticiam späť do ovzdušia. To poteší nielen alergikov, ale tiež všetky domácnosti s domácimi zvieratmi.
U vás doma sa vyzná
Robotický vysávač ETA Master je vybavený inteligentnou laserovou navigáciou, vďaka ktorej si zmapuje miestnosť v celých 360° a upratovanie je tak dôkladnejšie a efektívnejšie než u predošlého typu navigácie. Pamätá si upratané miesta a vy si tak môžete byť istý, že žiadne miestočko nevynechá a naopak nikam nezavíta dvakrát.
Vysávač je vybavený bezdotykovým ANTI-COLLISION systémom, ktorý monitoruje prekážky a zaisťuje šetrný pohyb v miestnosti. Inteligentné senzory SMART TECHNOLOGY zase chránia robota pred nepríjemným pádom zo schodov. V aplikácii ETA SMART ho môžete usmerniť podľa vášho gusta a definovať mu konkrétne zakázané zóny, kam jednoducho nesmie.
Budete si rozumieť
Pre lepšiu komunikáciu je ETA Master vybavený hlasovým doprovodom. Môžete si zvoliť, či chcete spolu hovoriť český alebo anglicky. V oboch prípadoch si ale budete rozumieť. Hlasové upozornenie môžete kedykoľvek vypnúť pomocou funkcie NERUŠIŤ.
Majster upratovania
Robotický vysávač ETA Master sa nezľakne žiadne výzvy v upratovaní. Na upratovanie je vybavený niekoľkými rôznymi kefkami a vytieracim nástavcom, ktorý je riadený elektronicky. Navyše má vysávač zabudovanú UV lampu, vďaka ktorej podlahu pri upratovaná zároveň dezinfikuje a zanecháva vašu domácnosti hygienicky čistú.
Všetky nečistoty zbiera do extra veľkého zásobníku na nečistoty s objemom 600 ml. Zásobník sa dá jednoducho vybrať a nečistoty môžete jednoducho vysypať do bežného odpadkového koša.
Hybridná kefa, ktorá je tvorená kombináciou lamiel a štetín, je vhodná na koberce (s výškou vlasu do 1 cm) aj na tvrdé podlahy, a to vrátanie vytierania. Účinne a šetrne sa tak postará o dlažbu, koberec, parkety aj linoleum.
Jemnú kefu s extra jemnými chĺpkami využijete na chúlostivé podlahy alebo na zber jemného prachu, srsti a vlasov.
Gumová lamelový kefa je určená pre všetky typy tvrdých podláh, Účinne tiež zbiera vlasy a je vhodná aj na vytieranie.
Bočné kefky zase účinne vymetú nečistoty a prach pozdĺž stien. ETA Master sa tiež postará o skutočne dôkladné upratovanie.
Vysatú podlahu ETA Master na záver aj vytrie. Po nasadení vytieracieho nástavca a nádržky na vodu dodá robot vašej podlahe zaslúžený lesk. V aplikácií si vďaka funkcii elektronického vytierania môžete prispôsobiť intenzitu zvlhčovania danému povrchu alebo znečisteniu. Na jedno naplnenie dokáže ETA Master vytrieť plochu s veľkosťou až 40 m2.
Vďaka svojej kompaktnej výške 10,1 cm zvládne upratať aj pod nižším nábytkom a vojde sa do každej medzery. Na podlahe ho dtří odolné kolieska s pohonom, ktoré veľmi dobre prekonávajú nerovnosti. Problém mu nerobia ani prechodové lišty a prahy do výšky 1,5 cm.
Viacposchodové mapovanie priestoru
Robotický vysávač ETA Master s laserovou navigáciou sa u vás perfektne vyzná. Funkcia viacposchodového mapovania mu umožňuje zapamätať si až 5 máp a je tak ideálnym riešením pre poschodové domy.
Mapu si vysavač dokáže vytvoriť aj bez dlhého prvotného upratovania. Stačí mu miestnosti len naskenovať a mapy máte prehľadne uložené v telefóne. V každom poschodí mu môžete vytvoriť nové zakázané zóny, ktorým sa má vyhnúť aj nastaviť rôzne režimi upratovania.
Chytrá aplikácia na inteligentné upratovanieid
Povýšte upratovanie na novú úroveň a využijte aplikáciu ETA SMART. Robotický vysávač môžete ovládať aj manuálne pomocou diaľkového ovládača. Bez aplikácie je však k dispzícií len automatické upratovanie, v ktorom vysávač systematicky uprace celý priestor a lokálne upratovanie, kedy sa vysávač pri upratovaní pohybuje vo štvorci 1,8 x 1,8 m. Po dokončení oboch režimov sa vysávač automaticky vráti do nabíjacej stanice. Pokiaľ sa vysávač stihne vybiť ešte pred dokončením upratovania, sám si včas vyhľadá nabíjaciu stanicu a po nabití bude pokračovať tam, kde skončil.
So smart aplikáciou môžete nielen vysávač ovládať pohodlne pomocou vášho mobilného telefónu, ale navyše rozširuje jeho použitie o niekoľko funkcií. Okrem automatického a lokálneho režimu upratovania aplikácie umožňuje aj zónové upratovanie konkrétne zvolenej miestnosti. Upratovanie si dokonca môžete naplánovať na konkrétny deň aj čas s možnosťou nastavenia druhu upratovania v danej miestnosti.
Upratovanie pred nečakanou návštevou vyriešite z kancelárie. S vysávačom môžete komunikovať aj mimo vašu domácnosť, každý jeho pohyb aj stav batérie jednoducho skontrolujete cez aplikáciu.
Mobilný telefón s vysávačom komunikuje prostredníctvom vašej domácej Wi-Fi siete. Celá aplikácia je navyše v češtine, budete si tak skvelo rozumieť. So smart aplikáciou bude upratovanie hračka!
Okrem ďalších možností upratovania si môžete v aplikácií nastaviť aj ideálny sací výkon vysávača, kde môžete prepínať medzi 4 úrovňami. Nižší sací výkon využijete pri vysávaní chúlostivých podláh a povrchov, pri vysávaní kobercov zase sací výkon skúste zvýšiť. Medzi jednotlivými intenzitami môžete prepínať aj v rámci funkcie vytierania. Tu si môžete vybrať z 3 úrovní intenzity podľa aktuálneho znečistenia.
Dokonalá orientácia v priestore vďaka laserovému navádzaniu
Pohodlné ovládanie pomocou aplikácie ETA SMART s veľkým množstvom funkcií
Viacposchodové mapovanie - umožňuje uloženie viacerých máp, ideálne riešenie pre viacposchodové domy
Podpora 5 i 2,4 GHz
Extra veľký zásobník na nečistoty s objemom 600 ml
DIGITAL Motor - zaisťuje vysoký výkon a extra dlhú životnosť
Vysáva, vytiera, dezinfikuje v jednom kroku
Dezinfekcia podlahy pomocou UV svetla
ANTI-COLLISION SYSTEM - senzory na bezdotykové rozpoznanie prekážok a šetrný pohyb po miestnosti
SMART TECHNOLOGY - inteligentné senzory chránia roboti proti pádu zo schodov
ELEKTRONICKÉ VYTIERANIE - intenzitu vlhčenia môžete elektronicky regulovať podľa potreby
HYBRIDNÁ KEFA – kombinácia lamel a štetín, vhodný na koberce aj tvrdé podlahy vrátanie vytierania
JEMNÁ KEFA – extra jemný kartáč pro tvrdé a choulostivé podlahy, vhodný pro jemný prach, srst a vlasy
LAMELOVÁ KEFA – gumová kefa na všetky typy podláh, vhodná na zber vlasov aj vytieranie
Trojnásobná filtrácia s HEPA filtrom
Li-Ion akumulátor s výdrží až 230 minut
Doba nabíjania cca 4-6 hod.
Odporúčaná výmena filtrov a HEPA filtrov k robotickým vysávačom je zhruba 3 až 6 mesiacov - podľa veľkosti vysávanej plochy, jej znečistenia a dĺžky vysávania. Pri viditeľnom znečistení (zmena farby, zanesení filtra) ich okamžite vymeňte! Zanesený filter bráni saniu vysávača a zásadne znižuje jeho účinnosť. Kefy a metličky meňte zhruba medzi 6 - 12 timi mesiacmi. Kontrolujte priebežne ich kvalitu a v prípade potreby ich vymeňte. Nezabudnite čistiť kolieska a kefy od namotaných vlasov, chlpov a nití!
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie robotické vysávače