RGL 109 party reťaz 10xA60 MC TM RETLUX

OSLAVA JE MOJÍM DOMOVOMSom nový párty reťaz Retlux, ktorý rozjasní každú párty. Správnu atmosféru dokážem vytvoriť obyčajným rozsvietením. Som k dispozícii rovno v dvoch farebných variantoch, z ktorýchje na výber medzi farebnou kombináciou a čisto bielym variantom. Disponujem ochranou IP44, takže pre mňa nie je problém pobytvonku. Všetko vydržím.
BEZPEČNOSŤ PRE TEBA AJ TVOJ BLÍZKEStrach na oslave nie je rozhodne na mieste. Svietim pomocoušpeciálnych LED filament tyčiniek, ktoré sú nielenvymeniteľné, ale hlavne bezpečné. Sú totiž zakrytéplastovými krytkami, a celá žiarovka zostáva tak na dotykstudená. Prípadná výmena LED filament tyčinky je navyšebezpečná a jednoduchá vďaka dutinkovým konektorom.
ČÍM DLHŠÍ, TÝM LEPŠÍVďaka špeciálnej konektorom je možné ma prepojiť až s ďalšímidvoma reťazami. Navyše je možné kombinovať aj farebné varianty. Napojením až 3 reťazí vznikne reťaz dlhá 15 metrov.30 žiaroviek. Navyše disponujem funkciou časovača, takže ma zapojíša nastavíš podľa potreby. Od okamihu stlačenia tlačidla bežídoba odpočtu 8 hodín, kedy svietim. Po uplynutí doby som potom16 hodín vypnutý. V praxi to znamená, že sa sám rozsvietima zhasnem v rovnakom čase ako predchádzajúci deň.
Nízkonapäťová (bezpečná) vonkajšia farebná party reťaz. Farba svetla: multicolorČasovač 8/16 hod.10 LEDPríkon: 6 WDĺžka osvetlenej časti: 4,5mDĺžka prívodného kábla: 3mČíra plastová farebná žiarovka A60Intenzívne a krásne rozprestreté svetloŽiarovky majú ľahko vymeniteľnú svietiacu časť (LED tyčinka s dutinkovým konektorom)Medzera medzi žiarovkami 50cmVhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie (IP 44)Kvalitné a ohybné silikónové vodičeVeľmi jednoduchá inštalácia. Je možné vzájomne prepojiť do seba až 3 reťaze
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie vianočné dekorácie