Philips OneBlade QP2520/30

Ušetrite na poštovnom a objednajte rovno aj tieto originálne náhradné brity. Pamätajte, že jeden brit má životnosť 4 mesiace. Buďte tak pripravení hneď. Náhradné čepele tu na objednanie
Dosiahnite presne taký styling tváre aký požadujete. So strojčekom Philips OneBlade si budete môcť užívať výborné výsledky, a je len na vás či sa rozhodnete fúzy zastrihovať, tvarovať alebo holiť. Strojček je určený pre všetky dĺžky fúzov, vďaka vodotesnosti ho môžete použiť aj na mokré holenie, a iste vás poteší aj dlhá výdrž batérie.
   
Technológia OneBladeJedinečná   technológie OneBlade   si skvele poradí ako s krátkymi, tak dlhšími fúzmi. So systémom dvojitej ochrany bude holenie maximálne bezpečné a hlavne pohodlné. Vďaka pohybujúcemu sa ostrie, ktoré zvládne kmitať   až 200x za sekundu , bude holenie účinné a efektívne aj pre dlhé fúzy.
  
Jednoduché zastrihovanieNa zastrihovanie pri strojčeku slúži   3 hrebene na strnisko   (1, 3 a 5 mm). S 1mm hrebeňom zastrihnete   jednodňové strnisko , 3mm hrebeň je určený pre   zastrihnutie nakrátko   a 5mm je vhodný pre   dlhé strnisko .
 
Obojstranný britPre tvarovanie fúzov zvoľte   obojstranný brit , s ktorým dosiahnete presne také línie, aké požadujete. Navyše sa dá holiť   oboma smermi , takže rýchly výsledok je zaručený.
 
Bez podráždeniaS OneBlade   nedôjde k podráždeniu pokožky , predovšetkým preto, že neholí tak nakrátko ako klasická žiletka. ObeBlade používajte proti smeru rastu, keď chcete oholiť fúzy akejkoľvek dĺžky.
 
Kopíruje línie tváreHoliaci strojček OneBlade   dokáže perfektne kopírovať obrysy tváre , takže záhyby a ďalšie horšie prístupné miesta nebudú pre strojček problém.
 
Na sucho aj na mokroVodotesnosť   strojčeka zaistí, že ho môžete úplne bezpečne oplachovať pod tečúcou vodou. Či zvolíte suché alebo mokré holenie je len na vás. Pre výborné výsledky je však potrebné   brity pravidelne meniť , ideálny čas pre výmenu za vás postráži   indikátor životnosti , ktorý sa rozsvieti zeleno akonáhle je treba brit vymeniť.
 ParametreVýkon
Počet dĺžkových krokov3
Maximálna dĺžka vlasov5 mm
Minimálna dĺžka vlasov1 mm
Suché aj mokré použitieÁno
 Dizajn
FarbaZelená, Sivá
Jednoduché uchopenieÁno
 Príkon
Typ batérieNikel-metal hydridová (NiMH)
NabíjacíÁno
Typ batérieVstavaný
Doba nabíjania8 h
Napájací zdrojBatérie
Ukazovateľ nabíjaniaÁno
Doba prevádzky45 min
Max. spotreba energie2 W
Ukazovateľ úrovne batérieÁno
Napájacie napätie100-240 V
 Ušetrite na poštovnom a objednajte rovno aj tieto originálne náhradné brity.Pamätajte, že jeden brit má životnosť 4 mesiace. Buďte tak pripravení hneď.Náhradné čepele tu na objednanie
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie zastrihávače