Gutta Záhradný skleník GARDENTEC F3

Sedlový skleník Gardentec F 3 z polykarbonátu je vyrobený z hliníkových profilov, na ktorých vybrané vlastnosti máte predĺženú záruku až 10 rokov. Skleník je dodávaný v kompaktnej krabici o rozmere 235 x 100 x 20 cm, ktorá vďaka svojim rozmerom umožňuje jednoduchú manipuláciu a skladovanie. Balík obsahuje hliníkové profily, už narezané polykarbonátové dosky a spojovací materiál.
Zasklenie skleníku je tvorené čírym dutinkovým (komôrkovým) polykarbonátom s hrúbkou 6 mm s UV ochranou, ktorý má zvýšené tepelne izolačné vlastnosti, oproti bežne predávaným skleníkom. Polykarbonát spĺňa všetky podmienky zdravotnej nezávadnosti. 
V zime pravidelne zbavujte strechu skleníka snehu, odporúčame na zimu navyše skleník opatriť dodatočnou podperou napr. podporným dreveným stĺpikom alebo teleskopickou tyčou, aby skleník udržal váhu snehu. Prípadne sa môžete pozrieť na ponuku oblúkových skleníkov, ktoré všeobecne disponujú vyššou odolnosťou a robustnosťou.
 
Parametre: Gardentec F
Šírka
2,27 m
Výška u hrebeňa
2 m
Výška pri odkvape
1,3 m
Dĺžka
2,28 m
Zasklenie
Polykarbonát hrúbky 6 mm
Hmotnosť
50 kg
UV ochrana
ÁNO (jednostranná)
Materiál konštrukcie
Hliník
Dvere čelné
1 ks
Šírka x výška dverí
72 x 167 cm
Zvod vody
ÁNO
Vetracie okno čelné
1 ks
Vetracie okno strešné
NIE - k dokúpeniu TU
Výstuhy skleníku
NIE
Polička
K dokúpeniu TU
Stolík
K dokúpeniu TU
Základový rám
K dokúpeniu TU
Kotviaca sada do zeme
K dokúpeniu TU
Záruka
10 rokov na polykarbonát, 15 rokov na konštrukciu
Montáž
Ukotvenie skleníka je možné dvoma spôsobmi - do zeme či ukotvenie na betónový základ. V prípade ukotvovania do zeme odporúčame prikúpiť kotviacu sadu do zeme. V prípade ukotvovania na betónový základ či stratené debnenie je možné ukotviť základový profil či základňu priamo na betónový základ. Nižšie je znázornený odporúčaný rozmer betónovej základne pre jednotlivé veľkosti skleníka Gardentec F.
Skleník využíva originálny spojovací systém a profily. Na samotnú stavbu skleníku odporúčame pre dve osoby vyhradenie aspoň jedného celého dňa. Stavba nie je nijako technicky náročná. Na rozdiel od oblúkových skleníkov nie je potrebné ani vyrezávať jednotlivé diely polykarbonátových dosiek, tie sú už dodávané narezané. Návod na zostavenie je možné si stiahnuť tu: Montážny návod Gardentec F. Návod na montáž základne je možné si stiahnuť tu: Montážny návod Gardentec F základňa.
Porovnanie skleníkov F2 - F6
 
Dĺžka
Šírka
Počet okien v balení
Hmotnosť
Gardentec F2
1,54 m
2,27 m
0 ks
40 kg
Gardentec F3
 2,28 m
2,27 m
1 ks
50 kg
Gardentec F4
3 m
2,27 m
1 ks
60 kg
Gardentec F5
3,73 m
2,27 m
2 ks
70 kg
Gardentec F6
4,48 m
2,27 m
2 ks
80 kg
 
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie skleníky