Brúska na sadrokartón SCHEPPACH DS 920

Kvalitná brúska na sadrokartón SCHEPPACH DS 920, 710 W sa hodí na brúsenie sadrokartónových či polystyrénových dosiek, príprave povrchu pred lakovaním alebo leštením a ďalším podobným prácam na väčších plochách. Ponúka perfektné riešenie pre všetkých remeselníkov a domácich majstrov, ktorí hľadajú výkonného pomocníka pri práci. 
Technické parametre
S výkonným motorom s príkonom 710 W budete rozhodne efektívny. Stroj dosahuje rýchlosť otáčok 700-1700 min-1, ktoré je možné plynule regulovať podľa brúseného materiálu. Brúsne kotúče sa jednoducho a rýchlo vymieňajú vďaka systému upnutia na suchý zips. Pre pohodlnú prácu na stropoch, alebo ťažko prístupných miestach je možné použiť teleskopickú rukoväť, vďaka ktorej sa dĺžka stroja predĺži až na 170 cm. Ergonomický tvar brúsky a mäkčené protišmykové zóny držadla umožňujú pohodlnú prácu po dlhú dobu. Vďaka 4 m odsávacej hadici a možnosti pripojenia odsávania k vysávaču sa výrazne redukuje prašnosť pri samotnom brúsení. Brúsku je možné ľahko rozložiť na tri časti a pohodlne ju transportovať.
Prednosti
Silný motor s výkonom 710 W s elektronickou reguláciou otáčok
Priemer brúsneho kotúča 225 mm
Odsávací systém pre pripojenie k vysávaču
Teleskopická rukoväť
Upínanie brúsneho papiera na suchý zips
Súčasťou balenia sú
brúska sadrokartónu
teleskopická rukoväť
6 brúsnych papierov s rôznou zrnitosťou
2 x adaptér na odsávanie
4 m odsávacej hadice
Súčasťou balenia je prehľadný návod na obsluhu, ktorý si tiež môžete stiahnuť v súvisiacich dokumentoch.
Výrobca poskytuje na značku Scheppach o dva roky predĺženú záruku nad rámec zákonnej záručnej lehoty. Podmienkou je predloženie výrobku k servisnej prehliadke v autorizovanom servise v 24. mesiaci od dátumu predaja stroja.
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie brúsky