Ahorn LUSSOFLEX MOTOR - polohovateľný lamelový rošt do postele 80 x 220 cm

1 098,37 € Prejsť do obchodu
LUSSOFLEX MOTOR - polohovateľný lamelový rošt do postele 80 x 220 cm Prispôsobivý motorový rošt LUSSOFLEX MOTOR je skvelou voľbou pre tých, ktorí potrebujú využiť úložný priestor v lôžku: 10 cm plochý dizajn motorov uložených na bočnici zaisťuje, že motory nezasahujú do výsuvného úložného priestoru pod posteľou. Zdvihom a pridržaním nožnej časti roštu možno využiť aj úložný priestor priamo v lôžku s prístupom od nôh.
Madlo upevnené pri nohách zabraňuje posunu matraca pri polohovaní. Matrac tak zostane na svojom mieste.
Celý rošt je v metalickom prevedení, s vynikajúcim odpružením pomocou lamelových puzdier umiestnených nad bočnicou.
Pevná stredová časť poskytuje prirodzenú oporu aj pri napolohovaní roštu a pohodlie pri sedení. Dva motory nezávisle polohujú časť chrbta a nôh. Zdvihnutie nožnej časti uľaví unaveným nohám, zlepšuje krvný obeh; polohovanie chrbtovej časti pre pohodlné čítanie, pomáha pri nádche a nachladnutí, uľahčuje dýchanie.
Lamelový rošt je rozdelený do 7 anatomických zón pomocou lamelových puzdier dvojakej tuhosti. Do zónovania patrí i ramenná kolíska s lamelami zmäkčenými vŕtaním a pružnejšími puzdrami, a bedrovú oblasť s možnosťou individuálneho prispôsobenia tuhosti pomocou 6 výstuh. Zmäkčené lamely vyvíjajú menší tlak na plecia v polohe na boku, čo napomáha zmierniť otlačenie a bolesti ramien. Chrbtica tak zostáva v prirodzenom tvare i vďaka prispôsobivej konštrukcii roštu.
28 lamiel s metalickou fóliou je uložených v kvalitných ohybne-pružných kaučukových puzdrách. Puzdrá sú umiestnená nad bočnicou, čo zaisťuje dvojité pruženie - lamiel i puzdier - po celej dĺžke lamely, nielen v jej stredovej časti.
Celý rošt má vďaka svojej konštrukcii vysokú odolnosť proti miestnemu jednorazovému zaťaženiu.
Stredový popruh zvyšuje stabilitu a nosnosť roštu. Prídavná lišta na krajoch zabraňuje deformácii matraca.
Údržba roštu je jednoduchá vďaka metalickému fóliovaniu. Na povrchu lamiel aj konštrukcii lipne menej prachu a lepšie sa udržuje.
Vhodný je pre všetky penové a latexové matrace, ktorým zaručuje dlhšiu životnosť a dobré vetranie.
Súčasťou roštu je aj káblové diaľkové ovládanie, v ponuke i bezkáblová verzia.
Výška roštu 10 cm
Záruka 5 rokov
Nosnosť 130 kg
Skutočná veľkosť roštu je vždy o 1 cm užšia a o 5 cm kratšia ako je uvedený rozmer. Jedná sa o bežný technologický postup, aby sa rošt vošiel do rámu akejkoľvek postele. Pre posteľ 90 x 200 cm teda voľte rozmer roštu tiež 90 x 200 cm. Rošt o tejto veľkosti bude mať rozmery 89 x 195 cm.
ďalšie informácie

Ďalšie podobné produkty

Zobraziť ďalšie rošty